Na Парижі

З Ліверпуля маленькі вінничани можуть безкоштовно відправити вітальну листівку своїм рідним, Санта Клаусу чи Святому Миколаю

Новини Вінниці / З Ліверпуля маленькі вінничани можуть безкоштовно відправити вітальну листівку своїм рідним, Санта Клаусу чи Святому Миколаю
Це насправді так: на площі Ліверпуль у Вінниці учора відкрилася святкова локація, яка називається «Новорічна пошта». Звідти діти можуть безплатно відправити вітальну листівку своїм рідним, друзям чи навіть Санта Клаусу або Святому Миколаю.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Й це насправді так: на площі Ліверпуль, що у центрі Вінниці, учора відкрилася святкова локація, яка називається «Новорічна пошта». Звідти діти можуть безплатно відправити вітальну листівку своїм рідним, друзям чи навіть Санта Клаусу або Святому Миколаю.

Цей проект реалізується у нашому місті другий рік поспіль – за підтримки Укрпошти. Торік чимало дітей охоче скористалися такою можливістю й відправили вітальні листи рідним чи згаданим казковим персонажам. 

«Локація працюватиме щодня з 16:00 до 19:00. Кожній дитині даватимуть безкоштовно одну листівку та одну марку із тематичним написом «Щедрик народився у нас», – повідомляють у мерії Вінниці.


 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї