Na Парижі

«Ягуар» з Вінниччини за крок до перемоги на чемпіонаті з футболу серед ветеранів АТО/ООС

Новини Вінниці / «Ягуар» з Вінниччини за крок до перемоги на чемпіонаті з футболу серед ветеранів АТО/ООС
Вінницькі «ягуарівці» вийшли до фіналу Чемпіонату з футболу серед ветеранів АТО/ООС за Кубок Героїв АТО. Нацгвардійці гратимуть зі своїми братами по зброї з Маріуполя.

«Ягуарівці» з Калинівки, що на Вінниччині, вийшли до фіналу чемпіонату з футболу серед ветеранів АТО/ООС за Кубок Героїв АТО. Нацгвардійці гратимуть зі своїми братами по зброї з Маріуполя.

Про це йдеться на сторінці Футбольна Ліга учасників АТО у Facebook.

«14 жовтня у фіналі 6-го сезону чемпіонату України на Кубок Героїв АТО сезону 2020 року на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського зустрінуться ФК ДонОВК Маріуполь і ФК Ягуар НГУ м. Калинівка Вінницька область. Початок матчу о 14.00», - йдеться в інформації.

У матчі за 3 місце зустрінуться ФК "Волинь АТО" (Луцьк) та ФК "Рятувальник ДСНС" (Маріуполь). Початок матчу о 12.00.

Зазначимо, що у фіналі чемпіонату брали участь 24 команди Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО сезону 2020 року.

Найкращі клуби були відібрані серед 96 футбольних колективів учасників бойових дій АТО/ООС у своїх гдевізіонах –Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ.

Півфінал, в якому пепремогла команда ФК "Ягуар" НГУ відбувся вчора, 12 жовтня, футболісти з Вінниччини перемогл ФК «Волинь» АТО з рахунком 4:1. 

Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО — це постійно діюча та наймасштабніша в Україні програма психологічної і спортивно-оздоровчої реабілітації ветеранів. З 2015 року чемпіонат  проходить в сорока двох містах України. За сезон 96 команд, які налічують понад 3000 ветеранів,

Традиційно, перед кожним матчем Ліги учасників АТО, ветерани вшановують пам'ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

 

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї