Вінницька «Нива» у рідних стінах перемогла «Чайку» з Київщини

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» у рідних стінах перемогла «Чайку» з Київщини

В рамках 19-го туру Другої ліги (група А) вінницька «Нива» вдома приймала «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки, що на Київщині. Господарі поля впевнено перемогли з рахунком 3:1, хоча й першими пропустили.

На відміну від інших поєдинків вінничан у весняній частини чемпіонату, 25 квітня «Ниві» не вдавалося забити гостям, поки не отримали «ляпаса»…

На 61-ій хвилині «Чайка» провела контратаку по правому флангу з пасом у карний майданчик і повела у рахунку, завдяки влучному удару Еміна Сафіханова. Пропущений м’яч подіяв. За хвилину – на 62-ій – вінничанин Віктор Георгієв зрівняв рахунок у грі. Він замкнув передачу партнера з лівого флангу, фактично «розстрілявши» голкіпера гостей.

Наприкінці матчу вінничани влаштували справжній штурм воріт суперника. На 89-ій, отримавши пас у кількох метрах від воріт, забив Ігор Маляренко, а на 90-ій – Ярослав Браславський, точно вдаривши у дальній кут.