Na Парижі

У Вінниці бігатимуть напівмарафон: через захід перекриють половину міста

Новини Вінниці / У Вінниці бігатимуть напівмарафон: через захід перекриють половину міста
Цієї неділі, 17 жовтня, у Вінниці відбудеться масовий забіг «Нова пошта напівмарафон Вінниця». Старти відбуватимуться на площі Костянтина Могилка. Бігатимуть учасники Вишенькою, Слов’янкою, а кінцева зупинка на площі Стуса. На час проведення напівмарафону тимчасово буде перекрито рух транспорту на 4 вулицях.

Як зазначають у Вінницькій міськраді, захід стане 63-м з усіх стартів ініціативи NewRun. Він матиме такі дистанції – 21 км, 10 км, 5 км, 1 км, а також командний забіг на 5 км і дитячі дистанції - 500 м і 100 м. Напередодні, 16 жовтня, буде проводитись видача стартових пакетів учасникам. Участь у заході зможуть взяти лише ті, хто зареєструється.

Участь у забігах на 1 км та у дитячих дистанціях 500 м і 100 м — безкоштовна. Також організатори повідомляють, що безкоштовна участь передбачена для учасників вікової категорії 60+, людей з особливими потребами та ветеранів АТО/ООС. Загалом представники NewRun очікують на 1300-1400 учасників, на даний час зареєструвалось уже більше половини, і цей процес активно триває.

В цьому році такі масштабні події від ініціативи NewRun уже відбулись в 11 містах України. Перед Вінницею напівмарафон приймала столиця. Співорганізаторами цих напівмарафонів виступає «Нова пошта». Його проведення у Вінниці підтримали міська рада та міський голова Сергій Моргунов. Адже такі масштабні спортивні заходи популяризують розвиток фізичної культури та спорту у громадах та спонукають до здорового способу життя. 

Для проведення напівмарафону організатори залучать 200 волонтерів, частина яких будуть зокрема контролювати дотримання карантинних вимог. 

В день проведення забігів учасники змагатимуться не тільки в абсолюті, а й у вікових категоріях. Переможців нагородять цінними призами від партнерів та грошовими сертифікатами. Загальний призовий фонд – 50 тисяч гривень. А всі учасники-діти на фініші отримають пам’ятну відзнаку.

Відкриття вінницького напівмарафону 17 жовтня заплановано о 8:30. А старт відбудеться о 9:00. На час проведення напівмарафону тимчасово, з 8:00 до 12:00, буде перекрито рух транспорту на 4-х вулицях: Хмельницькому шосе (від перехрестя з вул. Пирогова до просп. Юності), просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика), вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів), просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької). 

Після чого на час проведення забігу на 5 км, з 12:00 до 13:30, залишаться тимчасово перекритими для транспорту вулиці: просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика), вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів) та  просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької). Також перекриють рух на іншій ділянці Хмельницького шосе -  від перехрестя з вул. 600-річчя до просп. Юності.

А з 13:30 до 15:00 залишиться тимчасово перекритим просп. Космонавтів (від перехрестя з вул. Василя Порика до Хмельницького шосе) – для проведення забігів на дистанцію 1 км та дитячих забігів на 500 м і 100 м. 

Рух приватного автотранспорту та маршрутних таксі на час проведення забігів буде організовано в об’їзд по вулицях Театральній, Соборній, Пирогова, Келецькій,  Воїнів-інтернаціоналістів. Рух трамваїв по Хмельницькому шосе буде здійснюватися у звичайному режимі відповідно до затверджених розкладів руху. Рух муніципальних автобусів №4, 16, 21 буде організовано в об’їзд по вулицях Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї