Na Парижі

Оголосили переможця архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» у Вінниці

Новини Вінниці / Оголосили переможця архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» у Вінниці
На День народження письменника Михайла Коцюбинського, 17 вересня, відбулася презентація проєктів другого (фінального) туру Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома». Перемогу здобула робота команди з Вінниці.

В результаті реалізації конкурсного проєкту сад музею Коцюбинського, площа з пам'ятником і дитячий майданчик, що розташовані поряд, отримають новий вигляд та будуть об'єднані спільною концепцією. Цей простір стане не тільки сучасною зоною для відпочинку мешканців та гостей міста, а й концептуальною туристичною локацією, що буде знайомити відвідувачів з постаттю літератора.

На конкурс було подано 18 заявок від команд з усієї України. З квітня по червень 2021 року команди працювали над виконанням завдання першого туру. На перший тур всеукраїнського конкурсу надійшло 9 проєктів з Києва, Львова, Запоріжжя і Вінниці. І 17 липня відбулося перше засідання журі та було визначено трьох учасників, які пройшли у наступний тур та двох учасників, які не пройшли далі, але отримали заохочувальні премії. А 16 вересня відбулося друге засідання журі архітектурного конкурсу.

За рішенням журі, трєте місце посіла команда з Вінниці під шифром МК 1864 (Тетяна Міщук, Ольга Білоус, Олег Матюхов, Ірина Ляпощенко), друге ― проєкт київської команди АА 4706 (Анастасія Пономарьова, Ірина Яковчук, Анастасія Стрижевська, Варвара Ягнишева, Єгор Штефан, Максим Кость), а перемогу здобула ще одна вінницька команда ― ZZ 1908 (Максим Крамар, Олександр Коротких, Ігор Надкерничний, Анна Куртак, Юлія Куцелепа, Марія Смірнова, Сергій Яківчук, Віталій Янковий). Розмір премії за перше місце ― 90 тис. грн, другої ― 80 тис. грн, третьої ― 70 тис. грн. Окрім премії, робота, що визнана переможцем, рекомендована до реалізації з врахуванням зауважень замовника архітектурного конкурсу – департаменту архітектури та містобудування Вінницької міськради.

Новини Вінниці / Оголосили переможця архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» у Вінниці Новини Вінниці / Оголосили переможця архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» у Вінниці Новини Вінниці / Оголосили переможця архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» у Вінниці
Сподобалася стаття? Розкажи про неї