Na Парижі

Дмитро Танкович везе у Вінницю комедію про кожного з нас!

Новини Вінниці / Дмитро Танкович везе у Вінницю комедію про кожного з нас!
Про любов і побут, сварки і примирення, буденне і наболіле... Про сімейне життя, як воно є! Розкаже вінничанам улюблений актор Дмитро Танкович, який 5 березня о 20.00 у Будинку офіцерів вперше на вінницькій сцені постане у головній ролі комедії «Про що мовчать чоловіки».

Про любов і побут, сварки і примирення, буденне і наболіле... Про сімейне життя, як воно є!

Розкаже вінничанам улюблений актор Дмитро Танкович, який 5 березня о 20.00 у Будинку офіцерів вперше на вінницькій сцені постане у головній ролі комедії «Про що мовчать чоловіки».

- Буде весело і неймовірно цікаво! Це легка, весела і навіть цілюща комедія для глядачів 16+, яка і вразить, і шокує, і зворушить, і неодмінно подарує незабутні години сміху! Адже веселити й підіймати настрій улюбленець публіки Танкович уміє, як ніхто інший,– гарантують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

«Про що мовчать чоловіки» - це вистава, у якій примиряються дві галактики, два космоси - Чоловік і Жінка.

Хочете дізнатися, що пов'язує пару у стосунках на думку сильної статі? Яка незрима сила часом підштовхує нас один до одного, а потім роз'єднує? Вистава дає можливість подивитися на себе з боку й побачити, що у кожній родині двох унікальних людей відбуваються до болю знайомі речі.

Все, про що мовчать чоловіки, Дмитро Танкович розкаже на прикладі власних сімейних стосунків.

Ви дізнаєтеся, чому чоловіки жартують над горезвісною «жіночою логікою» і чому бояться цієї ірраціональності. А головне – неодмінно переглянете пріоритети, зміцните сімейні стосунки і полюбите один одного з новою силою!

П'єса була написана відомим американським сімейним психологом і за сумісництвом актором-коміком Робом Беккером. Прем'єра відбулася на Бродвеї 26 березня 1995 року і з тих пір не сходить зі сцен по всьому світу й навіть занесена у Книгу театральних рекордів, як найбільш довгограюче one-man show.

- Ця вистава поставлена у жанрі стендап. Це історія про стосунки жінок та чоловіків. Це вічна тема, яка не змінюється, - зазначає Дмитро Танкович.

Тож готуйтеся, регочучи від початку до кінця вистави, під завісу виявити, що легко відповіли для себе на одвічне запитання «Як ужитися зі своєю другою половинкою».

Не пропустіть світовий шедевр з Дмитром Танковичем 5 березня о 20.00 у Будинку офіцерів.

Та неодмінно приходьте на виставу зі своєю половинкою – цей вечір запам’ятається вам обом!

Квитки на виставу коштують від 150 до 390 гривень.

Придбати їх можна на сайтах http://bilet.vn.ua  і https://afisha.vn.ua, а також у касах Будинку офіцерів, театру ім. Садовського, «Універмагу», Вінницької обласної філармонії, креативного простору «CHERDAK» і тур-клубу «Бідняжка».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї