Na Парижі

Посилений карантин на Вінниччині продовжили до 1 травня: чи підуть діти до школи?

Новини Вінниці / Посилений карантин на Вінниччині продовжили до 1 травня: чи підуть діти до школи?
Вінницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 16 квітня, вирішила продовжити дію в області жорстких карантинних обмежень до 1 травня. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

Вінницька обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 16 квітня, вирішила продовжити дію в області жорстких карантинних обмежень до 1 травня. Про це повідомляє пресслужба ОДА.

Комісія рекомендувала сільським, селищним та міським головам розглянути на засіданнях місцевих комісій питання щодо продовження на території територіальних громад дію низки посилених протиепідемічних заходів.

Зокрема, з 00:00 годин 19 квітня до 00:00 годин 1 травня заборонити:

- проведення всіх масових розважальних спортивних, рекламних та інших заходів, крім офіційних спортивних заходів без участі глядачів та офіційних заходів з вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи;

- проведення культурних масових заходів;

- приймання відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури;

- приймання дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

- діяльність культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 квадратних метрів споруди чи приміщення;

- проведення релігійних заходів на відкритому повітрі, під час яких не забезпечено дотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Комісія також рекомендувала місцевим органам влади заборонити до 1 травня відвідування закладів освіти усіх типів та форм власності її здобувачами, в тому числі учнями 1-4 класів, окрім здобувачів закладів дошкільної та спеціальної освіти.

Із 19 квітня пропонується дозволити відвідувати школи лише учням випускних 9 та 11 класів для належного завершення 2020-2021 навчального року та підготовки до ЗНО.

Рекомендовано також розглянути на засіданнях місцевих комісій з питань ТЕБ та НС питання щодо надання дозволу на роботу закладам культури області, зокрема музеям, за умови дотримання усіх санітарних норм та протиепідемічних заходів, в тому числі: забезпечення скринінгу температури у працівників та відвідувачів закладів; додаткового провітрювання та дезінфекції приміщень,обов’язкової санітарної обробки рук та перебування у захисних масках, безумовного дотримання норми заповнювання виставкових приміщень із розрахунку не більше п'яти осіб в одному залі закладу, а також дотримання соціальної дистанції між відвідувачами не ближче ніж 1.5 метра.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї