Na Парижі

Після кожної операції поверталася на службу: у київському шпиталі померла снайперка з Вінниці

Новини Вінниці / Після кожної операції поверталася на службу: у київському шпиталі померла снайперка з Вінниці
У київському шпиталі 14 травня померла снайперка-розвідниця з Вінниці Ольга Гранецька. Попередній діагноз – гострий лейкоз.

У київському шпиталі 14 травня померла снайперка-розвідниця з Вінниці Ольга Гранецька. Попередній діагноз – гострий лейкоз.

Про це Суспільному розповіла волонтерка Юлія Щербань.

Майже рік Ольга боролася з онкохворобою щитовидної залози та ускладненнями. Після кожної операції, як каже Юлія Щербань, військовослужбовиця поверталася на Схід, адже дуже хотіла приблизити перемогу. Кілька тижнів тому стан її різко погіршився.

«Шість днів температура трималася на рівні 39... Дівчата, які там були, «виганяли» її на лікування. А вона казала: – У мене ще недороблені справи". Вона хотіла, щоб все було так, як треба», – розповідає Юлія Щербань.

Ольга Гранецька народилася 27 квітня 1983 року в с. Юрівка Козятинського району. У 2007-му жінка підписала контракт у Козятинському РВК. Відтоді вона служила радіотелеграфісткою в 101 окремому полку зв'язку (з 2012 року, в/ч А1660).

З початком російсько-української війни прагнула потрапити на фронт. У 2016 році її перевели до 93 ОМБр «Холодний Яр». Вона воювала в артрозвідці. У 2017 Ольга Гранецька перевелася до 131 окремого розвідувального батальйону. Там виконувала бойові завдання на посаді снайперки-розвідниці (2-ї категорії) у першій розвідроті.

В Ольги залишилися матір та дві сестри: Ірина Гранецька, з якою народилася в один день, і старша – Вікторія Гранецька-Стафійчук.

Прощання зі снайперкою Ольгою Гранецькою відбудеться у Вінниці в неділю, 16 травня, о 12 годині.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї