Na Парижі

За місяць роботи тервиборчкоми Вінниччини пережили майже сотню замін

Новини Вінниці / За місяць роботи тервиборчкоми Вінниччини пережили майже сотню замін
З часу створення на Вінниччині територіальних виборчих комісій, а це близько місяця тому, у їхньому складі відбулася 91 заміна. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

З часу створення на Вінниччині територіальних виборчих комісій, а це близько місяця тому, у їхньому складі відбулася 91 заміна. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Найбільше замін робили політичні партії «Голос» та «За майбутнє». Заміни відбувалися відповідно до постанов Центральної виборчої комісії від 20 серпня 2020 р. №191, від 25 серпня №202, від 28 серпня №207 та від 1 вересня №216.

Так, у Вінницькій обласній територіальній виборчій комісії Сніжану Максименко від партії «Голос» замінили на Ірину Бутиріну. Також замінено Олену Корчаку від політичної партії «Рівне разом» на Михайла Гавліцького.

Районні ТВК:

У Вінницькій районній територіальній виборчій комісії відбулася заміна заступника голови: Сергія Сушака від політичної партії «Голос» замінено на Юлію Поліщук. Також було замінено членкиню комісії від політичної партії «Голос»: Інну Бандерес замінено на Ольгу Герасимович. Від Партії промисловців і підприємців України замінено члена комісії: Владислава Шапельського замінили на Наталію Чорну

У Гайсинській районній територіальній виборчій комісії відбулася заміна заступника голови комісії. Ольгу Гнатюк від політичної партії «Голос» було замінено на Сніжану Кухаренко. Також від партії «Голос» замінено члена цієї комісії: Олесю Балюк на Володимира Хренова.

Члена комісії Ярослава Годза від політичної партії «За майбутнє» замінено на Ганну Репіч.

У Жмеринській районній територіальній виборчій комісії відбулася заміна членів комісії від політичної партії «Голос»: Діану Грицик замінено на Тетяну Задойко, а Ігора Щербакова – на Марію Литвиненко.

Членкиню комісії Зульфію Шевчук від політичної партії «За майбутнє» замінено на Віту Гамарнік.

У Могилів-Подільській районній територіальній виборчій комісії відбулася заміна членів комісії від політичної партії «Голос»: Романа Єдинчука замінено на Людмилу Островську, а Олену Ігнатенко замінено на Владислава Следя.

Ірину Соколовську від партії «За майбутнє» замінено на Євгенію Погребняк, а Володимира Нестерука від партії «Слуга народу» замінили на Людмилу Шиндировську.

У Тульчинській районній територіальній виборчій комісії голову комісії Ольгу Костюк від політичної партії «Європейська солідарність» замінено на Світлану Чижук.

Також відбулася заміна члена комісії від політичної партії «УДАР»: Галину Дегтерьову замінено на Наталю Танасієнко. Сергія Янкового від Партії промисловців і підприємців України замінено на Любов Король. Світлану Лівандовську від партії «За майбутнє» замінено на Вікторію Джуринську. Наталію Херсун від Народно-демократичної партії на Оксану Бабенко.

У Хмільницькій районній територіальній виборчій комісії відбулася заміна членкинь комісії Наталії Войціцької від партії «За майбутнє» на Олену Гурську, а Галини Шевчук на Галину Стасів.

Міські ТВК:

У Барській міській територіальній виборчій комісії замінили секретаря Людмилу Кулішко від партії «Голос» на Дарію Коновалову. Також замінили Лілію Шамрай від політичної партії «Громадянська позиція» на Аллу Коваль.

У Бершадській міській територіальній виборчій комісії замінили голову Марію Мельниченко від партії «Голос» на Ларису Натолочну, а члена комісії Павла Матвійчука від політичної партії «Нова Політика» на Ларису Жук.

У Вінницькій міській територіальній виборчій комісії замінено членкиню комісії Оксану Кулакову від політичної партії «Партія захисників України» на Юрія Ямпільського.

У Гайсинській міській територіальній виборчій комісії замінено членкиню комісії Тетяну Карпенко від політичної партії «Україна Славетна» на Тетяну Ситник. А Олену Ткач від політичної партії «За майбутнє» замінили на Світлану Вусик.

У Гніванській міській територіальній виборчій комісії замінили членів комісії від партії «Голос». Так, відповідно, замість Леоніда Борозєнцева призначено Валентину Танасюк, а замість Юлії Глиняної – Олену Слободенюк. Також замінено Віктора Коренюка від партії «УДАР» на Тетяну Соломко.

У Жмеринській міській територіальній виборчій комісії замінили членів комісії від партії «Голос». Так, відповідно замість Людмили Глиняної призначено Іларію Олімову, а замість Оксани Огневої – Маріну Михайленко. Також відбулася заміна від партії «Об’єднання «Самопоміч»: Наталю Кухарчук замінили на Олександра Стіпанкевича. Ольгу Козинець від політичної партії «За майбутнє» замінили на Олену Гринчук.

У Калинівській міській територіальній виборчій комісії замінили членкиню комісії від партії «УКРОП» Галину Тімофєєву на Ольгу Пилипчук.

У Козятинській міській територіальній виборчій комісії замінили членів комісії від партії «Голос». Так, Віту Верхолюк замінили на Вадима Грабового, Анастасію Каричківську на Ольгу Цвєткову, а Марію Коваль на Андрія Вінніка. Також замінили Наталію Гайдучок від Партії промисловців і підприємців України на Ярославу Михайловську.

У Ладижинській міській територіальній виборчій комісії замінили членкиню комісії від політичної партії «Громадянська позиція» Варвару Гребенюк на Наталію Лебідь.

У Могилів-Подільській міській територіальній виборчій комісії замінили членів комісії від партії «Голос». Так, відповідно замість Лалі Кісілевської призначено Інну Сувідову, а замість Алли Чумаченко – Володимира Яхна. Тетяну Шипович від політичної партії «Рух нових сил Михайла Михайла Саакашвілі» замінили на Людмилу Мазур.

Юлію Молодчак від політичної партії «Громадянський рух «Спільна справа» замінили на Петра Полятичка.

У Немирівській міській територіальній виборчій комісії відбулася заміна секретаря Ірину Янковську від політичної партії «Голос» на Світлану Ус, а членкиню комісії від цієї ж партії Марину Морочинську на Руслану Топчій.

Тетяну Хіхлач від партії «За майбутнє» замінили на Ірину Гесаль. Ірину Спринчак від партії «Україна Славетна» замінили на Світлану Руду.

У Тульчинській міській територіальній виборчій комісії відбулася заміна заступника голови комісії від політичної партії «УДАР»: Володимира Козоріза замінили на Галину Брижату.

У Хмільницькій міській територіальній виборчій комісії відбулася заміна членкині комісії від «Об’єднання «Самопоміч»: Зою Фиц замінили на Антоніну Кременчук. Також тут відбулася заміна заступника голови від політичної партії «Слуга народу»: Олега Тарана замінили на Ірину Волкотруб.

У Шаргородській міській територіальній виборчій комісії відбулася заміна членкині комісії від партії «За майбутнє»: Лілію Письменну замінили на Галину Калініченко. Також Анатолія Кісілевича від ВО «Свобода» замінили на Оксану Тверохліб.

У Ямпільській міській територіальній виборчій комісії відбулася заміна голови комісії від партії «За майбутнє»: Валентину Бабанову замінили на Олександра Работинського.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї