Вінницькі волейболістки вийшли у плей-оф чемпіонату України

Новини Вінниці / Вінницькі волейболістки вийшли у плей-оф чемпіонату України

Цього тижня вінницькі волейболістки з «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» виграли у дніпровської команди «Аланта» 3:2 і поступилися лідерам – «Прометею» з Дніпропетровщини - 0:3. По результатам першого етапу Суперліги України-Дмарт вінничанки посіли 6 місце, яке дає право на участь у плей-оф.

За результатами 10-ти турів регулярного чемпіонату України вінницька команда здобула 24 очки, 9 ігор виграла і стільки ж програла.

Шосте місце у турнірній таблиці дозволяє «ДоброДій-Медуніверситет-ШВСМ» продовжити боротьби за медалі.

За регламентом, команди, що зайняли 1 та 2 місце одразу стають півфіналістами змагань.

Колективи, що посіли 3, 4, 5 6 місце зіграють у другому етапі турніру - плей-оф за схемою 3-6 та 4-5 місця у серiї з трьох матчів до двох перемог. Суперник вінничанок – запорізька «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ».

«А це означає, що ми продовжуємо боротьбу за нагороди Суперліги України-Дмарт. Що далi? Плей-оф. Дати проведення iгор стануть вiдомi пiзнiше», - зазначається на сторінці команди у Facebook.