Na Парижі

Вінницька «Нива» поступилася чернівецькій «Буковині», пропустивши на останніх хвилинах

Новини Вінниці / Вінницька «Нива» поступилася чернівецькій «Буковині», пропустивши на останніх хвилинах
Після потужної переможної серії та нічиї з одним з лідерів групи А Другої ліги вінницька «Нива» доволі невпевнено виглядала у Чернівцях. Поєдинок з місцевою «Буковиною» гості вирішили грати від оборони, але на 85-ій хвилині пропустили.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Після потужної переможної серії та нічиєї з одним з лідерів групи А Другої ліги вінницька «Нива» 14 квітня доволі невпевнено виглядала у Чернівцях. Поєдинок із місцевою «Буковиною» гості вирішили грати від оборони, але на 85-ій хвилині пропустили. Господарі виграли з рахунком 1:0.

«Буковина» більше атакувала, але випади господарів поля не виглядали небезпечними. Наприкінці матчу після подачі штрафного з правого флангу першим до м’яча доторкнувся нападник Василь Палагнюк. Від його голови м’яч змінив траєкторію і залетів у лівий від воротаря кут.

До речі, «Нива» вперше в цьому календарному році – після зимового відпочинку – грала не у своїй новій чорній формі, а в зеленій. Може, вона виявилася не фартовою…

Таким чином, у турнірній таблиці «Буковина» зберегла за собою 7-у сходинку, але відірвалась від «Ниви», яка йде восьмою, вже на 6 очок.     

Сподобалася стаття? Розкажи про неї