Вінничани отримав бронзу на Чемпіонаті Європи з боксу

Новини Вінниці / Вінничани отримав бронзу на Чемпіонаті Європи з боксу

Вінничанин Генадій Масленніков, який виступвав у складі збірної команди України, став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді. Чемпіонат проходив у Чорногорії, 175 спортсменів з 22 країн Європи зібрались у місті Будва.

Вінничанин Геннадій Масленніков, який виступав у складі збірної команди України, став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді. Чемпіонат проходив у Чорногорії, де 175 спортсменів з 22 країн Європи зібрались у місті Будва.

Збірна команда України посіла друге командне місце. В скарбничці медального заліку - бронзова нагорода вінничанина Геннадія Масленнікова (60 кг).

Тренер боксера Роман Вакалюк зазначає, що Геннадій провів дуже якісний поєдинок, зробивши практично все від себе залежне для перемоги. Та його опонент - болгарин Радослав Росенов, який вже мав дві золоті медалі на юнацьких чемпіонатах Європи у 2018-му та 2019 роках, виявився сильнішим.

За підсумками досить рівної дуелі судді віддали перевагу більш знаному на європейській арені спортсмену з Болгарії.