Na Парижі

Вінничанам не даватимуть "Пакунок малюка". Як альтернативу при народженні дитини батьки отримуватимуть 5 тисяч гривень

Новини Вінниці / Вінничанам не даватимуть "Пакунок малюка". Як альтернативу при народженні дитини батьки отримуватимуть 5 тисяч гривень
Міністерством соціальної політики України розробляється порядок отримання цільової допомоги у розмірі 5 тис грн замість одноразової натуральної допомоги – «пакунок малюка». Планується, що дані кошти нараховуватимуться на окремий картковий рахунок і використовуватимуться на забезпечення потреб дитини. Також, цю суму не будуть враховувати під час обрахунку субсидій та інших видів допомог.

Міністерством соціальної політики України розробляється порядок отримання цільової допомоги у розмірі 5 тис грн замість одноразової натуральної допомоги – «пакунка малюка». Планується, що дані кошти нараховуватимуться на окремий картковий рахунок і використовуватимуться на забезпечення потреб дитини. Також, цю суму не будуть враховувати під час обрахунку субсидій та інших видів допомог.

Про це повідомила заступниця голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна.

«Раніше, при народженні дитини, з державного бюджету надавалася одноразова натуральна допомога – «пакунок малюка». Для подальшого забезпечення пакунками у 2020 році на державному рівні централізована закупівельна організація – державна установа «Професійні закупівлі» розпочала процедуру закупівлі.

Проте, 30.06.2020 р., за результатом розгляду скарг учасників закупівлі, Антимонопольний Комітет України прийняв рішення відмінити процедуру закупівлі одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка». Тому Мінсоцполітики розробило проект урядового рішення, яким передбачає запровадити додаткову допомогу у розмірі 5 тис грн.

Пакунки, які видавались з початку року, вартували разом з доставкою та самою коробкою 3820 грн», - зазначила Наталя Заболотна.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї