Na Парижі

ВАКС продовжив обов'язки підозрюваного тиврівського судді Ратушняка

Новини Вінниці / ВАКС продовжив обов'язки підозрюваного тиврівського судді Ратушняка
Вищий антикорупційний суд продовжив до 23 січня строк дії обов'язків, покладених на голову Тиврівського районного суду Вінницької області Ігоря Ратушняка, якого НАБУ і САП підозрюють в отриманні неправомірної вигоди.

Таке рішення 22 листопада ухвалив слідчий суддя ВАКС.

Як відомо, антикорупційний суд застосував до Ратушняка запобіжний захід у вигляді застави з обов'язками. Він зобов'язаний прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі Вінницької області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

У зв'язку з наближенням дати завершення дії обов'язків прокурор САП просив їх продовжити. Суддя клопотання задовольнив.

«Клопотання прокурора про продовження строку дії обов`язків, покладених на підозрюваного ухвалою слідчого судді, у зв'язку із застосуванням запобіжного заходу щодо Ігоря Ратушняка, – задовольнити. Продовжити на два місяці, тобто до 23 січня 2022 року включно, строк дії обов'язків, покладених на підозрюваного», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, NaПарижі писав, що НАБУ і САП повідомили про підозру голові райсуду. За версією слідства, у серпні 2021 року суддя висловив прохання надати йому через посередника неправомірну вигоду у розмірі 40 тисяч грн за кожний гектар земельної ділянки. З урахуванням площі землі у 3,09 га сума за ухвалення рішення щодо визнання права власності на цю земельну частку (пай) за фізичною особою мала складати 120 тис. грн ($4620).

Детективами НАБУ спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Вінницькій області ДСР Нацполіції в ході проведення слідчих дій задокументовано два факти передачі коштів – 3 тис. дол. та 1620 дол.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї