Na Парижі

ВАКС продовжив обов'язки підозрюваного тиврівського судді Ратушняка

Новини Вінниці / ВАКС продовжив обов'язки підозрюваного тиврівського судді Ратушняка
Вищий антикорупційний суд продовжив до 23 січня строк дії обов'язків, покладених на голову Тиврівського районного суду Вінницької області Ігоря Ратушняка, якого НАБУ і САП підозрюють в отриманні неправомірної вигоди.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Таке рішення 22 листопада ухвалив слідчий суддя ВАКС.

Як відомо, антикорупційний суд застосував до Ратушняка запобіжний захід у вигляді застави з обов'язками. Він зобов'язаний прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі Вінницької області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

У зв'язку з наближенням дати завершення дії обов'язків прокурор САП просив їх продовжити. Суддя клопотання задовольнив.

«Клопотання прокурора про продовження строку дії обов`язків, покладених на підозрюваного ухвалою слідчого судді, у зв'язку із застосуванням запобіжного заходу щодо Ігоря Ратушняка, – задовольнити. Продовжити на два місяці, тобто до 23 січня 2022 року включно, строк дії обов'язків, покладених на підозрюваного», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, NaПарижі писав, що НАБУ і САП повідомили про підозру голові райсуду. За версією слідства, у серпні 2021 року суддя висловив прохання надати йому через посередника неправомірну вигоду у розмірі 40 тисяч грн за кожний гектар земельної ділянки. З урахуванням площі землі у 3,09 га сума за ухвалення рішення щодо визнання права власності на цю земельну частку (пай) за фізичною особою мала складати 120 тис. грн ($4620).

Детективами НАБУ спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в Вінницькій області ДСР Нацполіції в ході проведення слідчих дій задокументовано два факти передачі коштів – 3 тис. дол. та 1620 дол.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї