Na Парижі

В ЦВК визначилися зі складом Вінницької обласної теркомісії

Новини Вінниці / В ЦВК визначилися зі складом Вінницької обласної теркомісії
Центрвиборчком 10 серпня ухвалив постанову «Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій». Згідно з нею затверджено склади ТВК в областях, зокрема на Вінниччині.

Центрвиборчком 10 серпня ухвалив постанову «Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій». Згідно з нею затверджено склади ТВК в областях, зокрема на Вінниччині.  

Вінницька обласна територіальна виборча комісія

          Голова комісії – Стоян Олег Петрович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

          Заступник голови комісії – Горбатюк Наталя Іванівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

          Секретар комісії – Кузьменко Наталія Петрівна, 1969 року народження – від місцевої організації Партії промисловців і підприємців України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

          Ващук Антоніна Михайлівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Совість України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Корчака Олена Миколаївна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІВНЕ РАЗОМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Лашина Ніна Ріхардівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Максименко Сніжана Олексіївна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Морозова Ольга Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Поплавська Інна Анатоліївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІДНИЙ ДІМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Потучек-Запольський Іван Євгенович, 1991 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Прушинський Дмитро Володимирович, 1994 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Пянковський Сергій Анатолійович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Єдина Країна" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Стаценко Олександр В'ячеславович, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);

          Хомич Анастасія Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

          Чернецька Катерина Миколаївна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Чеснік Володимир Анатолійович, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);

          Чумаченко Антон В'ячеславович, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);

          Янкова Юлія Леонідівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Сподобалася стаття? Розкажи про неї