Na Парижі

Українських курортників завчасно попросили не купатися в Чорному морі

Новини Вінниці / Українських курортників завчасно попросили не купатися в Чорному морі
Не дивлячись не те, що погода не сприяє для водних процедур в Чорному морі, вже через тиждень температура повітря згідно прогнозам синоптиків підніметься. Вінничани з моменту відновлення транспорту масово вирушать до узбережжя Чорного моря. Адже закордонних альтернатив під час панування у світі коронавірусу й закритими через це кордонами наразі не має. У зв'язку з цим влада Одеси попереджають, що купатися у берега міста небезпечно.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Не дивлячись не те, що погода не сприяє водним процедурам на чорноморському узбережжі,  вже за тиждень температура повітря має суттєво піднятися, а вода трохи прогрітися. Вінничани з моменту відновлення транспорту масово вирушать до узбережжя Чорного моря. Адже закордонних альтернатив під час панування у світі коронавірусу й закритими через це кордонами наразі не має. У зв'язку з цим влада Одеси попереджають, що купатися у берега міста небезпечно.

В ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області закликали українців відмовитися від купання в Чорному морі через брудну воду. Так, взяті 25-26 травня проби води на міських пляжах показали, що «морська вода не відповідає санітарно-мікробіологічними показниками». Тому фахівці рекомендують тимчасово утриматися від «морського водокористування до особливого розпорядження». Іншими словами, до того, поки показники не покращаться.

Що «зіпсувало» воду в Одесі? Розлив пального і моторного масла з танкера Delfi, затонулого біля міського пляжу, або цілий комплекс причин, не уточнюється.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї