Na Парижі

У Вінниці з’явилася власна «Арка натхнення»

Новини Вінниці / У Вінниці з’явилася власна «Арка натхнення»
У цьому році у Вінниці в рамках проєкту VIN-ART-CITY створили чотири мурали. Тепер стіну висотки на проспекті Космонавтів, 39 прикрашає зображення «Космічні мрії», на дев'ятиповерхівц по вулиці Стельмаха, 17 – «Лебединий світанок». На будинку №3 на вулиці Олександра Соловйова з'явився мурал «Арка натхнення», а на стіні бібліотеки №1, що на проспекті Коцюбинського – «Стежка».

Нагадаємо, з 2015 року у Вінниці реалізують проєкт VIN-ART-CITY. У його рамках створено понад 30 муралів – один з різновидів сучасного вуличного живопису. Над ними працювали митці з різних міст України та Чехії. Як розповів куратор проєкту VIN-ART-CITY Олександр Нікітюк, у цьому році вже завершили роботи над створенням чотирьох запланованих муралів.

Локацію для муралу «Космічні мрії» обрано не випадково – це проспект Космонавтів. Його автором є художник Віктор Подрезов. На вул. Олександра Соловйова «Арка натхнення» з античними вазами, елементами міфології Ірини Прокопчук має надихати тих, хто гуляє центром міста.

Мурал «Лебединий світанок» (автор Олександр Марченко) має теж символічне значення, адже неподалік розташовані ставки.

На стіні бібліотеки №1 нанесли мурал «Стежка» художників Ольги Михайлюк, Юлії Гушул та Рустема Скибіна. На зображенні поєднали кримсько-татарські та українські орнаменти.

Новини Вінниці / У Вінниці з’явилася власна «Арка натхнення»Новини Вінниці / У Вінниці з’явилася власна «Арка натхнення»Новини Вінниці / У Вінниці з’явилася власна «Арка натхнення»
Сподобалася стаття? Розкажи про неї