Na Парижі

У Вінниці визначили переможців конкурсу «Бюджет шкільних проєктів»

Новини Вінниці / У Вінниці визначили переможців конкурсу «Бюджет шкільних проєктів»
У Вінницькій міськраді 6 травня в онлайн-режимі відбулося друге засідання Координаційної ради конкурсу «Бюджет шкільних проєктів». Визначено найкращі роботи - перемогли вісім великих проєктів та один малий.

У Вінницькій міськраді 6 травня в онлайн-режимі відбулося друге засідання Координаційної ради конкурсу «Бюджет шкільних проєктів». Визначено найкращі роботи -  перемогли вісім великих проєктів та один малий.

Для оцінки учнівських проєктів у Координаційну раду залучили майже 50 представників громадських організацій, структурних підрозділів міськради, Національний експерт Офісу Ради Європи в Україні та учні з 36-ти закладів загальної середньої освіти Вінницької міської територіальної громади.

За умовами конкурсу учні оцінювали усі проєкти, окрім того, який стосується їхньої школи. На підставі оцінок членів Координаційної ради складено рейтингову таблицю та визначено проекти-переможці, які  будуть реалізовані у 2021 році.

«На конкурс подано 30 великих проєктів з обсягом фінансування до 300 тис. грн, та чотири малі проєкти – до 100 тис. грн. Загальний бюджет конкурсу 2,5 млн грн. Хочу заначити, що є навіть такі проєкти, які члени координаційної ради запропонували подавати на конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Проєкти-переможці будуть реалізовуватися у 2021 році», - зазначила начальниця відділу виховання та позашкільної роботи департаменту освіти міської ради Наталія Перекрестенко.

Відзначимо, конкурс «Бюджет шкільних проєктів» проходить у Вінниці з 2019. В зв'язку з тим, що школярі досить активно долучилися до проєкту, у 2020 році, за ініціативи міського голови Сергія Моргунова, удвічі збільшили призовий фонд: до 2 мільйонів гривень. А цього року фінансування зросло ще на пів мільйона гривень.   

Перемогли:

Сподобалася стаття? Розкажи про неї