Na Парижі

У Вінниці суд залишив під вартою 83-річного дідуся, аби уберегти його від помсти родичів вбитої сусідки

Новини Вінниці / У Вінниці суд залишив під вартою 83-річного дідуся, аби уберегти його від помсти родичів вбитої сусідки
Сьогодні, 26 жовтня, Вінницький апеляційний суд залишив під вартою 83-річного пенсіонера Х., котрий підозрюється у тому, що лопатою убив свою сусідку. Люди посварилися за межу, що призвело до трагедії.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Як повідомляють у пресслужбі ВАС, апеляційну скаргу адвоката суд відхилив. У ній було прохання скасувати рішення про арешт підозрюваного, яке ухвалив Вінницький міськсуд, та звільнити його з-під варти.

Адвокат своє прохання аргументував його тим, що у підзахисного погане здоров’я: хворі серце і нога, ходить із паличкою та щодня приймає ліки.

Натомість прокурорка повідомила суду, що за результатами обстеження, умови СІЗО підозрюваному не протипоказані.  Додала, що пенсіонер має перебувати під вартою, тому що є низка ризиків: зокрема, переховування його від слідства й суду та впливу на свідків…

Таку думку висловив на судовому засіданні і слідчий. Вважає, що арешт захистить підозрюваного і від імовірної помсти родичів загиблої.

«Історія може повторитися з точністю до навпаки, бо тривалі неприязні стосунки сусідів загострилися», – зауважив слідчий.   

Нагадаємо, як писав NaПарижі, між пенсіонером та його сусідкою виникла сварка, що переросла в бійку. Спочатку жінка вдарила підозрюваного лопатою по голові, а той у відповідь почав бити її палицею.

Потім пенсіонер забрав «знаряддя» у сусідки та металевою частиною її ж лопати завдав уже лежачій селянці численні удари. Жінка померла від відкритої черепно-мозкової травми.

Трагедія сталася 14 жовтня в одному із сіл Соболівської територіальної громади на Вінниччині. Чоловіка підозрюють в умисному вбивстві (ч.1 ст.115 КК України). Якщо вину підозрюваного доведуть, йому загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї