Na Парижі

У Вінниці пропонують владі змушувати людей ставити фільтри на індивідуальні твердопаливні котли

Новини Вінниці / У Вінниці пропонують владі змушувати людей ставити фільтри на індивідуальні твердопаливні котли
Вінничанин Максим Дикий опублікував 12 жовтня петицію до міськради, в якій пропонує вплинути на власників твердопаливних котлів, аби змусити їх встановлювати додаткові фільтри.

«Останнім часом в опалювальний сезон в приватних будинках пішла мода встановлювати твердопаливні котли, і все б нічого, якби до них ставили фільтри для відфільтровування диму та шкідливих домішків. Через що на вулицях стоїть їдкий запах диму, який вїдається в одяг та волосся, шкідливо впливає на органи дихання. Вже й не памятаю, коли можна було осінню пору погуляти з насолодою, а не прикриватися кофтою або маскою», - розповідає про проблему автор петиції.

Він вважає, що «має бути на рівні виконавчої та законодавчої влади врегульоване питання з приводу примусового зобов’язання всіх власників твердопаливних котлів встановити додаткове обладнання для відфільтровування диму та шкідливих речовин, які містяться в димові, або заборона подальшої експлуатації даних котлів, на які неможливо встановити таке обладнання».

«А також обов’язкової сертифікації такого обладнання, тобто ніяких саморобних буржуйок і подібного! Впевнений, що цю петицію будуть читати й ті, хто вже має твердопаливні котли, печі і тд, тому особисто звертаюся до них: Шановні! Ви не одні живете в місті, і те, що ви вирішили перейти на такий спосіб опалення будинку, не має впливати на життя людей, які живуть навколо Вас! Будьмо людьми, будь ласка!», - зауважив містянин.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї