Na Парижі

У Вінниці другу суботу поспіль перекриватимуть Київський міст

Новини Вінниці / У Вінниці другу суботу поспіль перекриватимуть Київський міст
Схоже у Вінниці з’явилася нова традиція, щовихідних перекривати Київський міст. Цієї суботи, через ремонтні роботи водії зіткнуться із тимчасовими незручностями. Адже з 8:00 14 липня до 5:30 15 липня буде повністю перекрито рух транспорту в обох напрямках по вулиці Чорновола. А саме, на відрізку від перехрестя з вул. Громова до перехрестя з вул. І. Богуна.

Схоже у Вінниці з’явилася нова традиція - по вихідних перекривати Київський міст. Цієї суботи, через ремонтні роботи водії зіткнуться із тимчасовими незручностями. Адже з 8:00 14 липня до 5:30 15 липня буде повністю перекрито рух транспорту в обох напрямках по вулиці Чорновола. А саме, на відрізку від перехрестя з вул. Громова до перехрестя з вул. І. Богуна.

За словами директора департаменту капітального будівництва Вінницької міської ради Ігоря Кравця, цього разу під час перекриття руху бетонуватимуть третю з чотирьох ділянок проїжджої частини мосту.

«Для бетонування проїжджої частини мосту ми знову обрали вихідний день, оскільки більшості вінничанам не потрібно їхати на роботу. Нагадуємо, що мешканцям та гостям міста варто завчасно планувати свій час, якщо вони планують поїздки, оскільки рух громадського транспорту на період проведення робіт буде змінено», – каже Ігор Кравець.

У мерії повідомляють, що на цей період рух тролейбусів №3, 9, 15 та маршруток №8Б, 16А, 17А, 23А, 31А на ділянці від зупинки «Театр ім. Садовського» до зупинки «вул. Стрілецька» буде призупинено в обох напрямках. Перевезення пасажирів вищезазначеними маршрутами буде здійснюватися по вул. Соборній і Центральному мосту.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї