Na Парижі

У центрі Вінниці збудують другу «Гостевію»?

Новини Вінниці / У центрі Вінниці збудують другу «Гостевію»?
Багатьом вінничанам чудово відомий комплекс відпочинку «Гостевія» неподалік Стрижавки. Подібний заклад готельно-ресторанний заклад планують побудувати на узбережжі Південного Бугу у самісінькому центрі Вінниці – на вулиці Князів Коріатовичів неподалік Центрального мосту. 

Багатьом вінничанам чудово відомий комплекс відпочинку «Гостевія» неподалік Стрижавки. Подібний готельно-ресторанний заклад, ймовірно, планують побудувати на узбережжі Південного Бугу у самісінькому центрі Вінниці – на вулиці Князів Коріатовичів неподалік Центрального мосту. 

Виконком Вінницької місьради схвалив проєкт рішення «Про затвердження договору про забудову території», яким передбачено будівництво готельно-ресторанного комплексу по вулиці Князів Коріатовичів біля спорткомплексу «Авангард».

Нині там розташовані напівзруйновані будівлі та цегляна недобудова, яка виходить майже до води. На забудову території договір укладається з ТОВ «Солодкий світ».

Як зазначалося раніше, коли проєкт забудови прибережної смуги між Центральним та Староміським мостами та вулицею Князів Коріатовичів проходив етап погодження та обговорення, на місці вигинання вулиці мали побудувати 4-поверховий готельно-ресторанний комплекс з мансардою площею 970 кв.м, парковку на 40 автівок, а також пірс.

За даними з відкритих джерел відомо, що ТОВ «Солодкий світ» належить вінничанці Надії Гладько, дружині Олега Гладька, на якого зареєстровані інші компанії.

Надія Вікторівна також є власницею ТОВ «ММ Хайтек», ТОВ «Будівельна компанія «Експерт», ТОВ «Голуба Світс», а також відпочинкового комплексу «Гостевія» у передмісті. Тож можна припустити, що схожий заклад незабаром з’явиться і у центрі Вінниці, адже корпус будівлі майже готовий.

Детальніше про плани щодо забудови території NaПарижі писав у жовтні 2020 року у матеріалі про затвердження майбутньої забудови набережної у середмісті, коли у доволі незвичному режимі у Вінниці відбулось громадські слухання щодо майбутньої забудови великої прибережної ділянки.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї