Na Парижі

На Вінниччині визначили лауреатів престижної літературної премії

Новини Вінниці / На Вінниччині визначили лауреатів престижної літературної премії
Стали відомі лауреати літературної премії імені Михайла Стельмаха, яку на Вінниччині започаткували ще у 2006 році. Про це повідомила поетеса Валентина Сторожук.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Стали відомі цьогорічні лауреати літературної премії імені Михайла Стельмаха, яку на Вінниччині започаткували ще у 2006 році. Про це повідомила поетеса Валентина Сторожук.

Так, відповідно до рішенням журі, премії, співзасновниками якої є журнал «Вінницький край» та Міжнародне громадське об’єднання «Вінницьке земляцтво» у Києві, отримають переможці. Ними стали поет Василь Вертипорох за добірку віршів «На Наливайковій горі»; прозаїк Оксана Афанасієва за уривок із повісті «Орлиний огнецвіт»; публіцист, заслужений журналіст України Іван Малюта за дослідження «Заприсягла народній пісні» та журналіст, публіцист Пилип Янківер за статтю «Яблуко розбрату».

Для довідки: Літературна премія імені Михайла Стельмаха заснована у 2006 р. з метою вшанування пам'яті видатного українського письменника М. П. Стельмаха і відзначення високохудожніх творів українських літераторів. На здобуття премії можуть претендувати високохудожні літературні твори, опубліковані в поточному році на сторінках журналу «Вінницький край».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї