Na Парижі

Гучну справу щодо створення дитячої порнографії у Вінниці передали до суду

Новини Вінниці / Гучну справу щодо створення дитячої порнографії у Вінниці передали до суду
Нарешті у Вінниці до суду передали справу подружжя українки та австрійця, які певний час знімали дітей у відвертих позах для продажу знімків. Досудове розслідування завершено.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Нагадаємо, як писав раніше NaПарижі, на Вінниччині подружжя підозрюють у вербовці дітей для порнобізнесу та збуті дитячої порнографії. Гучна справа про експлуатацію дітей розслідувалась понад рік.

Під виглядом дитячої модельної агенції парочка виготовляла та розповсюджувала продукцію порнографічного характеру. У приватному будинку, розташованому неподалік Вінниці вони облаштували дитячу студію, де здійснювали фото-, відеозйомку напівоголених малолітніх хлопчиків та дівчат, після чого продавали виготовлені матеріали на закритих сайтах. 

Фігурантами є 36-річний громадянин Австрії та його «місцева» 22-річна дружина. Подружжю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 149 (вербування людини, вчиненого з метою експлуатації, з використанням обману та уразливого стану особи, вчинені щодо неповнолітніх та малолітніх) та ч. 5 ст. 301 (виготовлення, зберігання з метою збуту зображень та інших предметів порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію, та їх збут, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Слідчі виявили щонайменше 40 епізодів, пов’язаних з виготовленням та розповсюдженням дитячої порнографії, а також торгівлею людьми. Досудовим розслідуванням встановлено, що для отримання прибутків з порнобізнесу зловмисники використовували 34 неповнолітніх дівчини.

Зазначимо, що через «вінницьку порносправу» близько 500 громадян країн Євросоюзу перевіряли на схильність до педофілії.

Як нині повідомляють у пресслужбі прокуратури Вінницької обласної прокуратури, до суду передано обвинувальний акт стосовно жителів області.

У кінцевому варіанті, який погоджено прокурором, вказано, що  слідством установлено, що жителька Вінницького району упродовж 2017-20 років завербувала 16 малолітніх та неповнолітніх дівчат з метою їх експлуатації в порнобізнесі. Свої дії підозрювана вчиняла під виглядом запрошення дівчат до роботи у модельному агентстві, обіцяючи їм грошову винагороду та подарунки.

Надалі обвинувачена та її чоловік за місцем свого проживання виготовили графічні зображення та відеофайли загалом за участі 34 дівчат у спідній білизні у реальній та змодельованій обстановці. Після цього готову продукцію, яка за висновками мистецтвознавчих експертиз належать до дитячої порнографії, подружжя збуло через мережу Інтернет.

У разі доведення винуватості обвинувачених у судовому порядку, чоловікові загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років, його дружині ‒ до 15 років.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї