Na Парижі

«Деревопад» на Вінниччині: рятувальники сім разів виїжджали на розпил стовбурів

Новини Вінниці / «Деревопад» на Вінниччині: рятувальники сім разів виїжджали на розпил стовбурів
Через рясні опади з вітром 22 червня вінницькі рятувальники «знімали» дерева з даху будинку та ліній електропередач, а також прибирали з проїжджої частини доріг. «Відчули на собі» справжній «деревопад» у різних куточках Вінниччини.

Через рясні опади з вітром 22 червня вінницькі рятувальники «знімали» дерева з даху будинку та ліній електропередач, а також прибирали з проїжджої частини доріг. «Відчули на собі» справжній «деревопад» у різних куточках Вінниччини.

Як повідомляють у пресслужбі ГУ ДСНС у Вінницькій області, о 12:55 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в с. Пирогів на будинок впало дерево. На місце події виїхав черговий караул ДПРЧ №31 селища Тиврів. За допомогою бензопил бійці розрізали дерево та прибрали стовбур й гілля з будинку.

Аналогічний випадок мав місце у селищі Стрижавка Вінницького району, де дерево впало на лінію електропередач.

Того ж дня особовому складу Служби порятунку довелося тричі надавати допомогу водіям автомобілів, через падіння дерев на проїжджу частину доріг у Хмільнику на вул.Монастирській, у Гнівані на вул.Квітневій, с.Медвеже Вушко Вінницького району, за межами села Козятин Козятинського району та на Немирівському шосе у Вінниці.

Новини Вінниці / «Деревопад» на Вінниччині: рятувальники сім разів виїжджали на розпил стовбурівНовини Вінниці / «Деревопад» на Вінниччині: рятувальники сім разів виїжджали на розпил стовбурів
Сподобалася стаття? Розкажи про неї