Na Парижі

Через авіаудар по Чернігівщині загинув стрілець з Вінниччини Василь Довгань

Новини Вінниці / Через авіаудар по Чернігівщині загинув стрілець з Вінниччини Василь Довгань
Унаслідок ракетно-бомбового удару ворожої авіації по місцю розташування підрозділу ЗСУ на Чернігівщині 12 травня загинув стрілець Вінницької Крайової команди УНСО, командир відділення, сержант Довгань Василь Сергійович «Тайфун».

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Про це написав у Facebook командир ВКК УНСО Сергій Чумак

«Тайфун» з першої доби нинішньої війни став до лав оборонців України. Спільно з побратимами з ВКК УНСО обороняв Житомирщину, Київщину, Чернігівщину. Спочатку в складі ТРО Житомира, а згодом в складі гранатометного взводу одного з батальйонів бригади спецпризначення ім. Івана Богуна.

Довгань Василь вступив до лав УНСО 15-річним юнаком в 1992 році. Родина Довганів вступила до УНСО всім своїм складом: Сергій «Батько», Василь «Тайфун», Володимир «Едельвейс», Денис «Ворон». До цієї війни Василь працював в українському кіновиробництві. Сиротами залишилось четверо дітей», - зазначив С.Чумак.

Вінницька Крайова Команда УНСО звертається до громади Вінниці з проханням гідно провести в останню путь патріота, майданівця, воїна Василя Довганя.

«Більшість з нас не зможе долучитися до організації похорону, бо ми всі на війні. Ми помстимося», - підкреслив С.Чумак.

Зазначимо, голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус вранці повідомляв про авіаудари по Новгород-Сіверському. В результаті ворожих атак були зруйновані школи, інтернат, адмінбудинки, приватні садиби та інші будівлі. Загинуло троє людей, 12 поранено.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї