Na Парижі

BEST Vinnytsia вкотре проводить європейські інженерні змагання

Новини Вінниці / BEST Vinnytsia вкотре проводить європейські інженерні змагання
15-19 березня силами студентської організації BEST Vinnytsia буде проведено інженерні змагання між студе15-19 березня силами студентської організації BEST Vinnytsia буде проведено інженерні змагання між студентами Вінницького національного      технічного університету.    нтами Вінницького національного технічного університету.

15-19 березня силами студентської організації BEST Vinnytsia буде проведено інженерні змагання між студентами Вінницького національного технічного університету.    

Рада студентів технічних університетів Європи (Board of European Students of Technology (BEST)) є неприбутковою, неполітичною та нерелігійною студентською організацією. Вона була створена 1989 року в Берліні, а на сьогодні організація представлена вже в 93-ьох університетах 34-ьох країн Європи.

EBEC (European BEST Engineering Competition) – це змагання між студентами технічних університетів Європи, що започатковані організацією BEST у 2002 році. Їх ціль – відкриття потенціалу інженера в кожному, надання можливості студентам проявити свою креативність та нестандартне мислення. Участь в EBEC дає можливість розвивати свої вміння та реалізувати ідеї завдяки співпраці з компаніями та спілкуванню з європейською спільнотою. Узагалі головна мета EBEC – це покращення і розвиток інженерії та технологій в Україні за допомогою створення сприятливих умов для цього.

Змагання EBEC проводяться у двох категоріях:

1. Team Design – це категорія, де задачі вирішуються практично.       Основне її завдання – створення пристрою з обмежених ресурсів, котрий буде відповідати певним характеристикам. У даній категорії учасники матимуть змогу показати свої конструкторські та інженерні знання.

Прикладом виконаного завдання може бути макет розвідного мосту, прототип підйомного крану;

2. Case Study – це категорія, в якій учасники розглядають аналітично проблеми комплексних бізнес-ситуацій, а потім відшуковують найбільш ефективний варіант їх вирішення. Прикладом такого завдання може бути розробка нового стартапу чи створення плану поліпшення транспортного сполучення в місті.

EBEC нараховує три етапи:

  • EBEC Local: локальні етапи проходять в університетах, при яких існують локальні осередки BEST. Переможці з кожної категорії переходять на наступний рівень.
  • EBEC Ukraine: національний етап відбувається в межах однієї країни, у даному випадку в Україні, й організовується одним із локальних осередків BEST у ній. Переможці національних етапів продовжують змагання у своїй категорії за місце у фіналі.
  • EBEC Final: 120 найкращих команд із 34-ьох країн борються за титул "Найкращий Інженер Європи" в міжнародному фіналі. Найуспішніші студенти, що представляють найкращі університети Європи, збираються, щоб 10 днів працювати над різними завданнями в багатокультурному середовищі. Під час змагань учасники мають змогу познайомитися з людьми з різних культур, побачити нове місто та зустрітися з представниками провідних компаній на Ярмарці Кар'єри, що проходить в останній день.

Інформація про подію за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1rZv3XdyilNGyYSq_ni6crsw4Q6ou8dYE/view?usp=drivesdk

Новини Вінниці / BEST Vinnytsia вкотре проводить європейські інженерні змагання
Сподобалася стаття? Розкажи про неї