Na Парижі

Юнацький чемпіонат області з шахів пройшов у Вінниці: найбільше перемог у вінничан та жмеринчан (ФОТО)

Новини Вінниці / Юнацький чемпіонат області з шахів пройшов у Вінниці: найбільше перемог у вінничан та жмеринчан (ФОТО)
У Вінниці в місцевій шаховій школі завершились чемпіонати області з шахів. Змагання проводили одночасно у різних вікових категоріях. Зіграли учасники з Вінниці, Жмеринки, Гнівані та Немирівського району. Ігри проходили за швейцарською системою у вісім турів. Кожна партія тривала близько двох годин.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

У Вінниці в місцевій шаховій школі завершились чемпіонати області з шахів. Змагання проводили одночасно у різних вікових категоріях. Зіграли учасники з Вінниці, Жмеринки, Гнівані та Немирівського району. Ігри проходили за швейцарською системою у вісім турів. Кожна партія тривала близько двох годин.   

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної федерації шахів, престижним був турнір серед спортсменів віком до 12 років. Він зібрав 43 учасники. Чемпіоном тут став рейтинг-фаворит, кандидат у майстри спорту Максим Біленький з Вінниці. Він набрав 7,5 очок із восьми можливих. На очко менше – у вінничан Павла Паславського та Владислава Пюро. Серед дівчат трійку призерок склали вінничанки Анна Копистиринська, Світлана Саблук і жмеринчанка Дар’я Мельник.

У старшій групі спортсмени грали разом, але залік був окремим серед юнаків і дівчат різного віку. В загальному заліку (і водночас серед хлопців до 18 років) переміг рейтинг-фаворит із Вінниці, кандидат у майстри Дмитро Щербина – 7 очок із 8 можливих. Стільки ж набрав і його земляк Микола Химич, але поступився першістю через додатковий коефіцієнт. Втім, в його активі – золото серед юнаків до 20 років. Третє місце в загальному заліку (і срібло до 18 років) – у жмеринчанина Владислава Полігаса.  

У категорії до 14 років найсильнішим став кандидат у майстри спорту Юрій Штомпель, до 16 років – Богдан Станіславський. Чемпіонками серед дівчат стали: Софія Журабаєва  (до 14 років), Вікторія Швець (до 16 років) і Карина Степанюк (до 18 років). Всі вони вінничани.

Найкращим спортсменам, окрім грамот і медалей, вручили й грошові премії від організаторів. А чемпіони області отримали право представити регіон на чемпіонатах України у різних вікових категоріях. 

Новини Вінниці / Юнацький чемпіонат області з шахів пройшов у Вінниці: найбільше перемог у вінничан та жмеринчан (ФОТО) Новини Вінниці / Юнацький чемпіонат області з шахів пройшов у Вінниці: найбільше перемог у вінничан та жмеринчан (ФОТО) Новини Вінниці / Юнацький чемпіонат області з шахів пройшов у Вінниці: найбільше перемог у вінничан та жмеринчан (ФОТО) Новини Вінниці / Юнацький чемпіонат області з шахів пройшов у Вінниці: найбільше перемог у вінничан та жмеринчан (ФОТО) Новини Вінниці / Юнацький чемпіонат області з шахів пройшов у Вінниці: найбільше перемог у вінничан та жмеринчан (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї