Na Парижі

Як прикрасити оселю на новорічну ніч

Новини Вінниці / Як прикрасити оселю на новорічну ніч
Ми звикли враховувати астропрогнози, останні тенденції у моді та безліч іншого, тому заздалегідь розмірковуємо, як змінити інтер'єр будинку перед Новим 2021 роком. Фахівці вже охоче діляться «секретами».

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Ми звикли враховувати астропрогнози, останні тенденції у моді та безліч іншого, тому заздалегідь розмірковуємо, як змінити інтер'єр будинку перед Новим 2021 роком. Фахівці вже охоче діляться «секретами».

В оформленні інтер'єру найбільш актуальними будуть природні кольори, зокрема коричневий, бежевий і зелений. Декоратори запевняють, що колірна гамма повинна бути максимально природною, без зайвого контрасту.

Якщо ж потрібно додати більше кольору, тоді вибирайте пряні, теплі відтінки: помаранчевий, темно-червоний, гірчичний. Основне завдання прикраси інтер'єру – сформувати в будинку максимально огортаючу сімейну атмосферу.

Водночас декоратори застерегають від використання в оформленні занадто яскравих і неприродних кольорів: рожевого, фіолетового, блакитного. У цьому сезоні в тренді натуральність, традиційні поняття про родинне вогнище.

Тому, кажуть, варто відмовитися від використання прикрас у вигляді дощику та іграшок з блискітками. Якщо хочете додаткового блиску, оптимально створювати його за рахунок благородних, традиційних матеріалів, таких як латунь, золото, а також скляних іграшок пляшкового кольору.

Також нагадаємо, що додати святкової атмосфери в будинку напередодні Нового року допоможуть невигадливі новорічні композиції з кулями і наклейки на вікна. Однак під час оздоблення потрібно врахувати деякі нюанси: вони можуть бути паперовими, намальованими зубною пастою або фарбами, або вже готовими стікерами. Водночас не забувайте дотримуватися єдиного стилю оформлення кімнат.

Для прикрашання дверей можна обрати новорічні вінки з живими гілочками і кулями, підібраними під ті, які вже є на ялинці. На полицях можна покласти також кілька ялинових гілок, поставити великі свічки, цукерки.

Важливо не забути і про подарунки перед Новим роком. Наприклад, батькам можна подарувати те, чим вони найбільше захоплюються, або щось практичне і корисне в побуті. Це може бути побутова або цифрова техніка, подарунок для спільного дозвілля або настрою.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї