Na Парижі

Вінницький апеляційний суд розглянув першу у цьому році справу про держзраду

Новини Вінниці / Вінницький апеляційний суд розглянув першу у цьому році справу про держзраду
Сьогодні, 20 вересня, Вінницький апеляційний суд залишив без змін вирок Вінницького міськсуду, яким за державну зраду жителю Донеччини Сергію Медвєдю призначено 15 років ув’язнення. Терориста вже готують на обмін.

Як повідомляють у пресслужбі ВАС, апеляційну скаргу подав адвокат обвинуваченого, який наполягав на скасуванні вироку та закритті провадження. За його словами, Медвєдь перейшов на бік РФ під примусом, боячись за свої життя і здоров’я.

Прокурор заперечив: доказів, що підсудний пішов служити не з власної волі, немає.

Про це йдеться і в вироку: обвинувачений добровільно звернувся до військкомату терористичної організації «Донецька народна республіка» та став  гранатометником армії так званої «ДНР» у складі збройних сил РФ. Він виконував бойові завдання з охорони та оборони стратегічно важливих перехресть доріг і військової техніки збройних сил ворожої держави.

Додамо, що Сергій Медвєдь не брав участі у судовому засіданні апеляційної інстанції. Із Запорізького слідчого ізолятора до ВАС надійшла інформація, що обвинуваченого передали працівникам Служби безпеки України «для вжиття заходів, пов’язаних із процесом його обміну».

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї