Na Парижі

Вінницькі спортсмени стали срібними та бронзовими призерами командного чемпіонату України з веслувального слалому (ФОТО)

Новини Вінниці / Вінницькі спортсмени стали срібними та бронзовими призерами командного чемпіонату України з веслувального слалому (ФОТО)
Спортсмени Вінницької  міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 вибороли друге та третє місце у командному чемпіонаті України з веслувального слалому, який пройшов у Миколаївській області в селі Мигія. 

Спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 вибороли друге та третє місце у командному чемпіонаті України з веслувального слалому, який пройшов у Миколаївській області в селі Мигія. 

Як повідомили у Вінницькій міськраді, змагання включали в себе боротьбу спортсменів у різних класах. Так, серед команд, які прибули на змагання з усієї України, вінничани Федоренко Олександр та Межибовська Ніна у естафеті на байдарках посіли третє місце.

У командних перегонах серед чоловіків (3хС-1Ч) друге місце посіли Комар Валентин та Фердман Артур. Також друге місце посіли представники МДЮСШ №2 Ніходовська Олена та Межибовська Ніна на командних перегонах серед жінок (3хК-1Ж).

Бронзовими призерами стали Рудий Максим, Федоренко Олександр та Артюнін Денис (серед 3хК-1Ч командні перегони). А також – Омельчук Яна, Криштафович Вікторія (серед 3хС-1Ж командні перегони).

Довідка

Веслувальний слалом — різновид спортивного веслування, що полягає в проходженні на швидкість дистанції, яка визначається порядком розташування воріт, які виставляються на річці з порогом або на спеціально облаштованому каналі. 

Новини Вінниці / Вінницькі спортсмени стали срібними та бронзовими призерами командного чемпіонату України з веслувального слалому (ФОТО)Новини Вінниці / Вінницькі спортсмени стали срібними та бронзовими призерами командного чемпіонату України з веслувального слалому (ФОТО)Новини Вінниці / Вінницькі спортсмени стали срібними та бронзовими призерами командного чемпіонату України з веслувального слалому (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї