Na Парижі

Вінницькі діти-музиканти з благодійними концертами виступають у шести містах Польщі

Новини Вінниці / Вінницькі діти-музиканти з благодійними концертами виступають у шести містах Польщі
Вінницькі музичні гурти прославляють Україну на культурному фронті. Юні музиканти віком від 11 до 14 років, вже виступили у польських містах Кельце та Єнджеюв. Попереду ще 5 концертів у різних містах країни.

Про це повідомляють у Вінницькій міськраді.

До концертного туру вирушили дитячі гурти «Contrabass» та «Зразкова майстерня естрадного мистецтва «Зоряна мрія» Палацу мистецтв «Зоря». А на підтримку молодим артистам - Народний артист України Микола Свидюк.

Музиканти представлять спільну програму «Ні війні. Діти за мир в Україні». Тур організували за підтримки Вінницької міської ради та керівництва міста Кельце (Польща).

«Діти задоволені, що можуть нарешті показати себе. Вони скучили за публікою та виступами наживо. Такі концерти допомагають і дають натхнення не тільки глядачам, а й маленьким артистам. Вони співають українські пісні та світові хіти», - повідомляє директор міського Палацу мистецтв «Зоря» Євген Майданик.

Гурт «Contrabass» виконував в основному кавер-версії відомих рок-хітів. Гурт «Зоряна мрія» співав пісні українською, англійською, французькою, польською мовами.

«Своєю творчістю хлопчики та дівчатка пропагують мир в Україні та світі. І показують наскільки творчі та талановиті люди у нас. Дякуємо дружній Польщі та владі міста Кельце, за такий теплий прийом дітей-музикантів», - наголосив директор департаменту культури міськради Максим Філанчук.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї