Вінницька Нива вдома програла Прикарпаттю

Новини Вінниці / Вінницька Нива вдома програла Прикарпаттю

Гол гравця івано-франківського «Прикарпаття» Ігоря Худобяка на 39-ій хвилині став переможним для гостей у поєдинку з вінницькою «Нивою-В» у 27 туру групи А Другої ліги. Господарі поля не змогли відновити переваги у матчі, який для «прикарпатців» не мав принципового значення, оскільки вони давно забезпечити собі 2 місце у турнірній таблиці та підвищення у класі на наступний сезон.

Рахунок 0:1 змушує нервувати вінницьких вболівальників за кінцевий результат та збереження позиції у турнірній таблиці. Нагадаємо, у «Прикарпаття» після 25 ігор в активі 56 очок, у «нивівців», які посідають третю сходинку, залишилося 39. «Переслідувачі» вінничан – стрийська «Скала», ФК «Львів» і тернопільська «Нива» відстають на 5-9 очок. До речі, наступний поєдинок «Нива-В» зіграє у гостях з ФК «Львів».