Вінницька «Нива-В» вдома вирвала перемогу у житомирян

Новини Вінниці / Вінницька «Нива-В» вдома вирвала перемогу у житомирян

У драматичному поєдинку на Центральному міському стадіоні у Вінниці місцева «Нива=В» здолала житомирське «Полісся» з рахунком 2:1. Більшу частину гри на полі атакували саме гості, але не реалізували безліч гольових моментів. Натомість вінничани додали наприкінці матчу і вирвали перемогу, яка дозволила команді збільшити розрив від «переслідувачів» у турнірній таблиці до 6 очок.

Певні корективи в гру внесло вилучення на 35 хвилині «нивівця» Олександра Дударенка. Хоча «Полісся» немає жодних шансів для підвищення у класі за результатами цього сезону, житомиряни виглядали на полі значно краще. Від початку гри вони домінували, створивши до десятка гольових моментів. Втім, забити їм вдалося лише 67 хвилині. Нападник гостей Вадим Шаврін «заштовхав» м’яча буквально з двох метрів.

«Нивівці» грали переважно на контратаках. Після того, як у карному майданчику житомирян збили Павла Федосова, був призначений пенальті. На 74-ій хвилині його реалізував Володимир Савошко.

Склад команд «вирівнявся» на 84-й хвилині. Гравець «Полісся» Ігор Олексієнко отримав червону картку через порушення біля центру поля. Вінничани отримали право на штрафний. Його ювелірно виконав Володимир Савошко. Голкіпер гостей не зміг врятувати команду.

«Нива-В» займає третю сходинку турнірної таблиці групи А другої ліги. Після 23 матчів в активі вінничан 36 очок, у тернопільської «Ниви» - 30, а в ФК «Львів» - 29 і гра в запасі.