Вінницька «Нива-В» вдома програла «Буковині»

Новини Вінниці / Вінницька «Нива-В» вдома програла «Буковині»

На другій доданій хвилині зустрічі між «Нивою-В» та чернівецькою «Буковиною» гравець команди гостей А. Шишигін вийшов один-на-один з голкіпером вінницької команди на влучно поцілив у кут воріт. Єдиний гол вирішив долю поєдинку.

Як зазначив NaПарижі віце-президент ФК «Нива-В» Вадим Кудіяров, у першому таймі господарі поля володіли ініціативою, створили чотири гольових моменти, але жодного разу не реалізували можливість забити. У другому таймі ситуація змінилася. Більше ініціативою володіли гості. Рахунок 0:1 став сумним завершенням матчу.

Вінницька команда залишається на третій сходинці турнірної таблиці у групі А другої ліги завдяки домашньому програшу ФК «Львів» івано-франківському «Прикарпаттю» з рахунком 1:3. Львів’яни - на четвертому місці. На 5-ій позиції - тернопільська «Нива», яка свою гру з житомирським «Поліссям» проводить завтра.