Na Парижі

На Вінниччині повідомили про підозри двом вчителькам, які замовили та подали до школи фіктивні сертифікати

Новини Вінниці / На Вінниччині повідомили про підозри двом вчителькам, які замовили та подали до школи фіктивні сертифікати
З повномасштабною війною суспільство майже забуло про коронавірус та вакцинацію окремих категорій населення, які працюють з людьми. У той же час правоохоронці нагадали двом педагогиням з Гайсинського району, що вони користались підробленими сертифікатами щодо щеплення.

Про це повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Гайсинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом працівникам одного з опорних закладів загальної середньої освіти Гайсинського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

«За даними слідства, вчитель закладу загальної середньої освіти через мережу інтернет, за грошову винагороду в розмірі 6 тис. грн домовилась із невідомою особою про підроблення міжнародних свідоцтв про вакцинацію/щеплення від вірусної хвороби «COVID-19». Після чого вони надали невідомій особі особисті відомості та паспортні дані. Отримані  свідоцтва, які нібито були видані одним із медичних закладів м. Києва, з метою уникнення відсторонення від роботи, вони подали за місцем своєї роботи. Також досудовим слідством встановлено, що до медичного закладу м. Києва зазначені особи не звертались та їм не видавались міжнародні свідоцтва про вакцинацію від хвороби «COVID–19», - йдеться у повідомленні.

Органом досудового розслідування також зареєстровано кримінальне провадження щодо невідомої особи, яка підробила вказані документи.

У разі доведення винуватості педагогинь в судовому порядку їм загрожує покарання у виді штрафу до 17 тис. грн. або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї