Вінницька Нива у домашньому поєдинку перемогла київський Рубікон

Новини Вінниці / Вінницька Нива у домашньому поєдинку перемогла київський Рубікон

Вінницька «Нива» 14 листопада здобула другу за 10 турів у групі А Другої ліги перемогу. На домашньому майданчику – ЦМС – у вольовому поєдинку вінничани перемогли київський «Рубікон» з рахунком 2:1.

На початку матчу обидві команди намагалися перехопити ініціативу, а от пощастило більше гостям. Після контратаки та прострілу у карний майданчик на 38 хвилині киянин Шутенко перевів м’яч у ворота «Ниви» доволі цікавим навісним ударом. Шкіряна сфера перелетіла через усіх гравців та дивом опинилася у сітці.

На початку другого тайму тиск господарів приніс результат. Ворота гостей на 54 хвилині після влучного удару «розпечатав» Костюк. А далі суддя вилучив з поля гравця «Рубікону» Заричнюка, що вкрай негативно позначилося на атакувальній грі гостей.

На 73-ій хвилині крапку у матчі поставив Громок, який замкнув передачу товаришів по команді.

Отже «Нива» набирає 6 очок і обходить львівські «Карпати» у турнірній таблиці, залишивши останнє місце. Втім львів’яни провели менше за вінничан ігор.