Вінницька Нива програла у гостях Буковині

Новини Вінниці / Вінницька Нива програла у гостях Буковині

Завершальний у 2019-му матч вінницька «Нива» 23 листопада провела у Чернівцях. Місцева «Буковина» виграла 1:0 завдяки влучному удару лідера атак Василя Палагнюка. Вінничанам вкотре не пощастило у гостях.

Зазвичай, «Нива» успішно грає з «Буковиною». До оновлення складу вінничани переважно перемагали. У нинішньому сезоні лише зіграли внічию…

В першому таймі господарі налаштовувалися на перемогу і мали більше шансів повести у рахунку. Воротарю вінничан Максиму Гурідову кілька разів довелося рятували ситуацію. Шанси мали чернівчани Василь Палагнюк та Євген Сантрапинських. «Нива» могла повести в рахунку наприкінці тайму. Від голу після пострілу Артура Загорулька господарів врятувала стійка.

Другий тайм проходив з атаками обох команд. У вінничан забити могли Антон Брижчук, Денис Долінський і Ярослав Браславський. Проте долю поєдинку вирішив влучний удар кращого бомбардира «Буковини» Василя Палагнюка, який влучно поцілив у ворота після передачі Віталія Полянського. Потім подвоїти рахунок міг Александру–Васілє Мунтян, але «Ниву» врятувала штанга.

Таким чином «Буковина» наздогнана «Ниву» за очками і випередила у турнірній таблиці завдяки кращим показникам в особистих зустрічах. Вінничани лише дев’яті (з 11 команд). Також «Нива» залишається гіршим колективом у групі «А» Другої ліги за результатами в гостях, здобувши лише 6 очок у двох колах. Попереду – весняне третє коло.