Вінницька Нива поступилася у Тернополі (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Вінницька Нива поступилася у Тернополі (ВІДЕО)

Доволі потужний початок другого кола для вінничан давав надію, що команда швидко набиратиме оберти, але… Поки вийти із зони аутсайдерів «Ниві» не вдається. Після домашньої нічиї з київською «Оболонь-Бровар-2», вінничани програли у гостях одноклубникам з Тернополя – на три м’яча господарів гості відповіли лише одним влучним ударом.

Як зазначає пресслужба вінницької «Ниви», у дебюті матчу активніше діяли господарі поля. На 15-й хвилині тернополянин Андрій Різник вийшов віч-на-віч із вінницьким воротарем Максимом Гурідовим. Голкіпер виявився спритнішим і забрав м’яч. Незабаром вже тернополянин Сергій Кисленко мав забивати, але йому забракло точності. Місцевим вболівальникам довелося чекати гола до 24-ої хвилини. Після штрафного з великої відстані забив Андрій Скакун. Голкіпер вчасно не зреагував.

«Холодний душ» пішов на користь вінничанам. Майже одразу гості могли «з гри» зрівнювати рахунок. Але це вдалося зробити на 33-й хвилині із пенальті. Кращий бомбардир вінницької команди Артур Загорулько не зхибив. Воротар тернополян Максим Механів вгадав напрямок руху, але був безсилий змінити ситуацію.

Другий тайм проходив в обопільних атаках. Двічі мав шанси забивати вінничанин Ярослав Браславський, який виходив сам-на-сам. Гостей рятували поперечина і Максим Гурідов. Не обійшовся матч і без тривалої зупинку. Майже на початку тайму тернопільські ультрас влаштували фаєр-шоу, після чого все поле покрила димова завіса. Суддя призупинив поєдинок, і на газон виїхала пожежна машина…

Досить швидко після цієї несподіваної перерви господарям поля вдалося вийти вперед. Знову фатальним для вінницького клубу став стандарт. Після другого поспіль кутового на 69-й хвилині у воротарському майданчику вдало підставив голову Сергій Кисленко. Максим Гурідов врятувати команду не зміг.

Вінничани боролися до останнього і створювали гольові моменти. На 85-й хвилині після сольного проходу Антона Брижчука і його непоганого пострілу Максим Механів із трудом забрав м’яч.

Суддя додав до основного часу 5 хвилин. І вінничанам не пощастило. Окрім червоної картки захиснику Дмитру Попову за фол останньої надії, гості пропустили втретє. Після швидкої контратаки господарі на 90+3 хвилині утрьох вийшли на одного захисника. Руслан Дедух не став пасувати партнерам, а сам влучно пробив. Отже у підсумку 3:1 на користь тернополян.