Вінницька Нива мінімально програла перший офіційний матч сезону (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Вінницька Нива мінімально програла перший офіційний матч сезону (ВІДЕО)

У першому турі чемпіонату України з футболу у Другій лізі (група А) 2019/20 років вінницька «Нива» у гостях поступилася з мінімальним рахунком житомирському «Поліссю». Єдиний м’яч забив вже колишній «нивівець» Роман Адаменко на додатних до другого тайму хвилинах.

У першому турі чемпіонату України з футболу у Другій лізі (група А) 2019/20 років вінницька «Нива» у гостях поступилася з мінімальним рахунком житомирському «Поліссю». Єдиний м’яч забив вже колишній «нивівець» Роман Адаменко, який минулого сезону грав за вінницьку команду, на додатних до другого тайму хвилинах.

Поки стадіон у Житомирі на реконструкції команди 27 липня зустрілися у Новограді-Волинському. Протягом матчу деяку перевагу мали номінальні господарі поля, хоча забити нагоди були у гравців обох колективів. Пощастили житомирянам. Фактично вони вирвали перемогу у матчі перед фінальним свистком.

Для «Полісся» 1:0 – закономірна перемога, а для вінничан – лише початок сезону.