Na Парижі

«Вінницяміськтеплоенерго» проводить обстеження будинків щодо готовності до опалювального сезону

Новини Вінниці / «Вінницяміськтеплоенерго» проводить обстеження будинків щодо готовності до опалювального сезону
Комунальники проводять підготовчі заходи до опалювального сезону. Важливо, щоб підготовленими були і підприємства, і будинки вінничан. Фахівці КП «Вінницяміськтеплоенерго» допомагають визначити проблемні місця у внутрішньобудинкових системах теплопостачання. Зазвичай скарги споживачів щодо отримання неякісних послуг пов’язані з проблемами у цих системах.

Як повідомляє пресслужба підприємства, представники «Вінницяміськтеплоенерго» просять звернути увагу споживачів, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» внутрішньобудинкові системи багатоквартирного будинку – це спільне майно власників житлових та нежитлових приміщень будинку.

За результатами перевірки управляючим компаніям, головам правлінь ОСББ чи житлово-експлуатуючим організаціям (адже саме вони відповідальні за обслуговування внутрішньобудинкових систем відповідно до договорів, укладених зі співвласниками житлових будинків) формується перелік заходів, які допоможуть підготувати будинок до опалювального сезону.

Наразі комунальники вже провели обстеження в 726 будинках. Також головам ОСББ 291 будинку вже направлено перелік заходів щодо підготовки до опалювального сезону.

Акти готовності будинків до опалювального періоду від теплопостачального підприємства варто отримати до 15 вересня.

«Ми закликаємо вінничан не відтягувати з виконанням заходів, – каже директор департаменту міського господарства Віталій Місецький. – Важливо заздалегідь підготуватись до опалювального сезону».

Одні з найважливіших етапів підготовки:

  • виконати ревізію та встановити розрахункові сопла на елеваторних вузлах та звужувальні пристрої (дросельні діафрагми) на вводах систем теплоспоживання;
  • провести гідропневматичне промивання всієї системи теплоспоживання водопровідною водою до повного освітлення протитечією;
  • виконати гідравлічні випробування систем теплоспоживання;
  • перевірити та відновити герметизацію інженерних вводів;
  • утеплити ВБС мережі опалення та гарячої води у підвалі та на горищі.
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї