Na Парижі

Вінниця прийматиме найбільшу у Східній Європі агровиставку

Новини Вінниці / Вінниця прийматиме найбільшу у Східній Європі агровиставку
З 7 по 9 вересня на базі аеропорту «Вінниця» відбуватиметься агрофорум і виставка, яку називають найбільшою в Україні та Східній Європі. До Вінниці з'їдуться представники агробізнесу та експерти галузі. Понад 200 виробників представлять свої технічні розробки на території аеропорту. Про це у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов.

З 7 по 9 вересня на базі аеропорту «Вінниця» відбуватиметься агрофорум і виставка, яку називають найбільшою в Україні та Східній Європі. До Вінниці з'їдуться представники агробізнесу та експерти галузі. Понад 200 виробників представлять свої технічні розробки на території аеропорту. Про це у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Учасники представлятимуть нову техніку та устаткування, інноваційні рішення та технології, що дозволятиме аграрному бізнесу розширювати свої можливості та виходити на нові потужні рівні. Під час «АГРО-Вінниця» відбуватимуться масштабні польові демонстрації роботи техніки, демопокази різноманітних комбайнів та тест-драйви.

«АГРО-Вінниця» - це перспективний майданчик для обміну ідеями та налагодженню ділових контактів. Вінниччина – потужний аграрний регіон. Після об'єднання з сусідніми громадами «Велика Вінниця» також повинна розвивати свій агропромисловий потенціал. 

Ми повинні рухатись у бік інноваційних рішень, підходів смарт-спеціалізації. Це пріоритет Стратегії 3.0. Важливо, щоб успішним був кожен проект – від стратегічного для нас агрохабу до сімейного фермерського господарства. І завдяки таким галузевим виставкам, як «АГРО-Вінниця», місто посилюватиме свій позитивний імідж та залучатиме кращий досвід», - зазначив Сергій Моргунов.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї