Na Парижі

Вінничанина Ігоря Мізраха було затримано біля Офісу президенту зі значною сумою. Йому інкримінують шахрайство (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Вінничанина Ігоря Мізраха було затримано біля Офісу президенту зі значною сумою. Йому інкримінують шахрайство (ВІДЕО)
Ввечері 30 серпня очільник Військової прокуратури Анатолій Матіос першим заявив про гучне затримання у центрі Києва, поруч з Офісом президента, чотирьох чоловіків, які вимагали 570 тисяч доларів у колишнього співробітника ДК «Укрспецекспорт» за сприяння в його призначенні на керівну посаду в державний концерн «Укроборонпром». Одним з фігурантів цієї «справи» є відомий вінничанин Ігор Мізрах. Звісно, у самій Вінниці про політексперта та юриста стали потроху забувати, проте на рівні столиці він знову став популярним.

Ввечері 30 серпня очільник Військової прокуратури Анатолій Матіос першим заявив про гучне затримання у центрі Києва, поруч з Офісом президента, чотирьох чоловіків, які вимагали 570 тисяч доларів у колишнього співробітника ДК «Укрспецекспорт» за сприяння в його призначенні на керівну посаду в державний концерн «Укроборонпром». Одним з фігурантів цієї «справи» є відомий вінничанин Ігор Мізрах. Звісно, у самій Вінниці про політексперта та юриста стали потроху забувати, проте на рівні столиці він знову став популярним.

«Група недешевих і непростих шахраїв у складі чотирьох осіб, за попередньою змовою між собою, у період з липня 2019 по 30.08.2019, представляючись довіреними особами Президента держави, які призначені та перебувають на керівних посадах Офісу Президента України, вимагали від колишнього співробітника ДП «Укрспецекспорт» передати їм грошові кошти у сумі 570 000 тисяч ($) доларів США за вирішення на вищому державному рівні питання про призначення цієї особи на керівну посаду до Державного концерну «Укроборонпром», - написав А. Матіос у Facebook.

За словами головного військового прокурора, «під час передачі частини суми в одному з офісів навпроти будівлі Офісу Президента на вул. Банковій у розмірі 250 000 доларів США, зазначені шахраї були затримані співробітниками Військової прокуратури, слідчим територіального управління ДБР у місті Києві за участю оперативників СБ України». Він підкреслив, що «затримані особи обгрунтовано підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 190 КК України (шахрайство в особливо великих розмірах)».

Наступного дня юрист Максим Стороженко написав у Facebook, що затримано юриста і експерта Мізраха Ігоря Аркадійовича».

Відео затримання І. Мізраха зі сторінки у соцмережі А. Матіоса.

Скажімо так, ззовні людина, яка потрапила на відео військової прокуратури максимально схожа на відомого вінничанина. До речі, офіс І. Мізраха розташовано саме на вул. Банковій.

Також на сайті вінничанина не складно знайти одне з останніх його фото – з ефіру на «112 Україна», де він з бородою.

Далі. Матіос зазначив, що «всі четверо осіб, які представлялися уповноваженими особами Офісу Президента…, арештовані суддями Печерського суду з правом внесення застави (застава передбачена кодексом, без неї ніяк не можна) у розмірі 18, 15, 15 та 5 мільйонів гривень кожному відповідно. Доказів їх шахрайської діяльності виявилося достатньо».

Між іншим, серед затриманих є помічник вінницького юриста та член політради «Єдиного центру» О. Іванчук, якого називають наближеним до нардепа В. Балоги.

Крім того, головний військовий прокурор додав, що «під час обшуку одного з приміщень військові прокурори вилучили 40 (сорок) аркушів А-4 , на яких наявний список (ПІБ) осіб, отриманих від них/переданих іншим (ПІБ) особам сум у доларах США (від 50 до 700 тисяч доларів) за призначення на керівні (від обласних і набагато вище управлінь правоохоронних та органів виконавчої влади) посади в органи державної влади і управління протягом червня-серпня поточного року». Анатолій Матіос припустив, що «напевно буде цікаво»…

Що відомо про 48-річного вінничанина І. Мізраха? Він є не тільки юристом і політичним експертом, а і власником безлічі медіа з не найкращою репутацією. Під час парламентських виборів повязані з мізрахом веб-ресурси підтримували кандидата мажоритарному округу у Вінниці з президентської партії.

Також Ігор Аркадійович позиціонує себе як музиканта. Наостанок нагадаємо: нещодавно було знято кліп «Папа вырулит» з Ігорем Мізрахом.

Можливо, це натяк... на батька - відомого і Вінниці педагога, керівника навчального закладу.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї