Na Парижі

Вінничанин Віктор Бронюк готуватиме «перше, друге та компот» на телеканалі ICTV

Новини Вінниці / Вінничанин Віктор Бронюк готуватиме «перше, друге та компот» на телеканалі ICTV
Відомий вінничанин та лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк у ролі ведучого від завтра, 21 березня на телеканалі ICTV буде вчити українців куховарити на новому кулінарне шоу «Перше, друге та компот». У новій програмі він поділиться з глядачами лайфхаками приготування знайомих страв та власними рецептами, які кожен зможе легко відтворити на власній кухні. 

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Відомий вінничанин та лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк у ролі ведучого від завтра, 21 березня, на телеканалі ICTV буде вчити українців куховарити на новому кулінарному шоу «Перше, друге та компот». У новій програмі він поділиться з глядачами лайфхаками приготування знайомих страв та власними рецептами, які кожен зможе легко відтворити на власній кухні. 

«Перше, друге та компот» — дебютне для ICTV кулінарне шоу, що покаже смачні та прості у приготуванні страви від Віктора Бронюка. В кожному випуску ведучий обов’язково готуватиме першу та другу страви і ділитиметься власними кулінарними лайфхаками. Глядачі дізнаються багато важливих хитрощів та секретів, які допоможуть урізноманітнити раціон, заощадити час і змусять звичні інгредієнти заграти по-новому. А ще почують цікаві історії та жарти з життя ведучого.

«Продумуючи формат шоу, з командою телеканалу ICTV ми відразу вирішили, що« Перше, друге та компот» буде дуже простою і зрозумілою кухнею, не такою, як інші кулінарні шоу. Часто українцям показують, як готувати їсти занадто правильно. Я буду готувати все в реальному часі і показуючи процес приготування таким, як у всіх вдома», — розповідає Віктор.

Бронюк здавна захоплюється кулінарією і часто готує вдома для рідних. Багато рецептів, що покажуть у програмі, співак розробив сам чи привіз із подорожей. У першій програмі, яка вийде вже завтра на ICTV, співак розкриє секрети смачного борщу — своєї коронної страви.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї