Новини Вінниці / Вінничанин Олексій Денисюк виборов золоту нагороду Кубку світу з кульової стрільби

Вінничанин-паралімпієць Олексій Денисюк у перший день змагань на Кубку світу з кульової стрільби, що триває у місті Аль-Айн в ОАЕ, виборов золоту нагороду. Він показав найкращій результат в індивідуальній вправі Р3 (швидкісна стрільба з малокаліберного пістолета на 25 м, клас SH1, змішана дисципліна).

Минулого року Олексій теж здобув нагороди на змаганнях в Еміратах.

Нинішній турнір серед кращих стрільців планети триватиме по 25 березня.

Як повідомляє пресслужба Національного паралімпійського комітету України, після трьох днів змагань третій день поспіль українські паралімпійці - перші на кубкові світу з 6 медалями, 3 з яких золоті, 2 срібні та 1 бронзова!

Нагадаємо, що цей Кубок світу зібрав близько 120 спортсменів з 24 країн світу, та проводиться за безпрецедентних заходів безпеки, що включають не тільки проживання команд окремо одна від одної на території закритого готельного комплексу, з неможливістю сполучення з зовнішнім світом (окрім як виїзду на тренування та змагання), але й ПЛР-тестування кожні 48 годин перебування в ОАЕ та заходи з запобігання поширенню COVID-19 на стрільбищі.

Від збірної команди України участь у світовому стрілецькому кубку беруть 10 спортсменів, 7 з яких вже здобули кваліфікаційні ліцензії для НПК України на Ігри Токіо 2020.

Спортсмени змагатимуться до 24 березня в кінно-стрілецькому та гольф-клубі "Аль-Айн", (Equestrian, Shooting & Golf Club,) - у тому самому тирі, який прийме наступний чемпіонат світу в 2022 році.