Na Парижі

Вінничанин, колишній нардеп і комбат «Миротворця» Андрій Тетерук: «Замість «плану Б» по Донбасу нам запропонують «операцію «Ы» (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Вінничанин, колишній нардеп і комбат «Миротворця» Андрій Тетерук: «Замість «плану Б» по Донбасу нам запропонують «операцію «Ы» (ВІДЕО)
Керівник батальйону «Миротворець», народний депутат VIII скликання вінничанин Андрій Тетерук в ефірі «Прямого» заявив, що нинішній очільник держави змарнував можливості, які існували у 2019 році, аби посилити Україну. На думку експарламентаря, причина у розумінні ситуації навколо конфлікту з Росією. А «розрекламований «план Б», на його думку, може виявитися «операціэю «Ы».

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Керівник батальйону «Миротворець», народний депутат VIII скликання вінничанин Андрій Тетерук в ефірі «Прямого» заявив, що нинішній очільник держави змарнував можливості, які існували у 2019 році, аби посилити Україну. На думку експарламентаря, причина у розумінні ситуації навколо конфлікту з Росією. А «розрекламований «план Б», на його думку, може виявитися «операціэю «Ы».

«Візію він (Зеленський – ред.) оприлюднив своїми словами. Він сказав, що в нього в голові війна закінчилася. І, на жаль, він не просувається вперед, він робить ще гірше – відводить українські війська вглиб нашої території. І каже, що таким чином він дотримується Мінських домовленостей. Хоча жодного слова про відведення військ в Мінських домовленостей немає. Якщо і йдеться про відведення, то виключно важкого озброєння.

Путін пережив в Україні не одного президента, і купа президентів у європейських країнах демократичних змінилася за цей час. Тиснути на Путіна саме в такий дивний спосіб, – це визнавати, що людина, я маю на увазі президента Зеленського, повністю неадекватно оцінює свої спроможності й реальність, в якій він приймає рішення. Щоб тиснути на Путіна, потрібно дещо більш дієве, ніж сценічні образи: «Владимир Владимирович, прошу вас, уcыновите меня», чи як він до нього звертався під час тієї сценки», – сказав Тетерук.

Він також зауважив, що за рік після зустрічі Зеленського і Путіна у Парижі позиції України значно послабились.

«Оцінюючи цей рік, який собі Зеленський відвів, ми можемо констатувати лише одне: ситуація України анітрохи не покращилась, і в контексті відведення військ ми можемо констатувати погіршення ситуації. Те, що ми відвойовували буквально метр за метром кров’ю политу нашими воїнами землю, він просто тупо на «розводняк» Кремля запропонований відвів і залишив… З трьох дві позиції вже зайняті окупаційними військами РФ.

І в таких умовах Зеленський зараз буде говорити, що він перейде до «плану Б»? Я цілком очікую, що жодного «плану Б» в нього немає. І про це мені сумно казати. Я навіть зараз коментую це як прямий опонент Зеленський: скоріш за все нам запропонують якийсь «план Ы», «операцію Ы», а не «план Б». Тоді ми будемо свідками абсолютно поганих наслідків від того, що ця людина, перебуваючи на посаді верховного головнокомандувача, змарнувала час і можливості щодо послаблення ворога. Змарнувала можливості щодо посилення нашої держави в цьому протистоянні та ні на грам не переважила ваги балансу, який би мав бути використаний на те, щоб Україна вийшла переможцем з цього жахливого протистояння з Росією”, – констатував ексдепутат.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї