Na Парижі

Вінничани знову в лідерах: Володимир Гройсман увійшов до трійки політиків з найвищим рейтингом довіри

Новини Вінниці / Вінничани знову в лідерах: Володимир Гройсман увійшов до трійки політиків з найвищим рейтингом довіри
Згідно результатів опитування 2000 респондентів - українців віком від 18 років та старше, в усіх областях країни, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу - Володимир Гройсман увійшов до трійки політиків з найвищим ступенем довіри.

Згідно результатів опитування 2000 респондентів - українців віком від 18 років та старші, в усіх областях країни, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу - Володимир Гройсман увійшов до трійки політиків з найвищим ступенем довіри.

На сайті ratinggroup.ua з'явились результати дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" в період з 15 по 20 липня цього року. Відповідно до нього, Гройсману довіряють 27% опитаних громадян. Очолює рейтинг Президент Володимир Зеленський - 41%. На третьому місці - Юрій Бойко - 23%.

Важливо, що Володимир Гройсман - єдиний з українських політиків, хто за останній рік не лише не втратив показник довіри громадян, а й наростив його. Так, в липні 2019 року Гройсману довіряли 22% респондентів. При цьому близько 13% висловлювалися за збереження за ним посади Прем'єр-міністра України після проведення парламентських виборів.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї