Na Парижі

Вінничани та львів’яни заблукали після сходження на Говерлу (Фото)

Новини Вінниці / Вінничани та львів’яни заблукали після сходження на Говерлу (Фото)
Після підняття на вершину гори Говерла, п’ятеро туристів, мешканці Вінниці та Львова, вирішили повернутися до навчально-спортивної бази «Заросляк», що знаходиться на території Івано-Франківської області. Однак, темрява не посприяла підкорювачам гір, й вони заблукали спустившись в бік Рахівського району Закарпаття.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Після сходження на вершину гори Говерла, п’ятеро туристів, мешканці Вінниці та Львова, заблукали повертаючись до навчально-спортивної бази «Заросляк», що в Івано-Франківській області. Однак, темрява не посприяла підкорювачам гір, й спускаючись з вершини, вони попрямували в сторону Рахівського району Закарпатської області.

Зрозумівши, що заблукали туристи зателефонували рятувальникам. Фахівці гірського пошуково-рятувального відділення с. Лазещина попросили туристів описати, що ті бачать навколо, зорієнтували їх на місцевості та пояснили, як можна вийти на туристичний маршут.  Самі ж виїхали на допомогу.

Однак група, побачивши вказівники маршруту, вирішила не чекати на рятувальників і самостійно вирушила на базу, інформує ДСНС Закарпатської області.

Новини Вінниці / Вінничани та львів’яни заблукали після сходження на Говерлу (Фото)Новини Вінниці / Вінничани та львів’яни заблукали після сходження на Говерлу (Фото)Новини Вінниці / Вінничани та львів’яни заблукали після сходження на Говерлу (Фото)Новини Вінниці / Вінничани та львів’яни заблукали після сходження на Говерлу (Фото)Новини Вінниці / Вінничани та львів’яни заблукали після сходження на Говерлу (Фото)Новини Вінниці / Вінничани та львів’яни заблукали після сходження на Говерлу (Фото)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї