Новини Вінниці / Вінничанка Мар’яна Шевчук в ОАЕ на Кубку світу з пара-пауерліфтингу виборола золото та встановила новий рекорд

В Об'єднаних Арабських Еміратах відбувається Кубок світу з пара-пауерліфтингу. У складі національної параолімпійської збірної і вінничанка Мар’яна Шевчук.

У другий день змагань дівчина виборола для української команди золото у ваговій категорії до 55 кг. А також Мар’яна Шевчук встановила новий рекорд світу, показавши результат - 131 кг. Про це повідомив Національний комітет спорту інвалідів України.

Кубок світу з пара-пауерліфтингу проходить з 8 по 12 лютого у м. Дубай. Участь в спортивних змаганнях беруть 213 спортсменів, що представляють 39 країн світу Національна команда представлена 10 паралімпійцями.

Нагадаємо, у минулому році Мар’яна Шевчук, яка родом із Хмільника, що на Вінниччині у французькому місті Берк-сюр-Мер на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу встановила новий рекорд світу, показавши результат - 130, 5 кг.

Раніше NaПарижі повідомляв, вінничанка Мар’яна Шевчук стала номінанткою Всеукраїнської премії «Жінка України». Триває голосування.