Na Парижі

Вінничанам пропонують поділитись приємними спогадами про новорічні свята

Новини Вінниці / Вінничанам пропонують поділитись приємними спогадами про новорічні свята
Вінничанам пропонують згадати та розповісти про сімейні традиції зустрічі нового року та світлинами, на яких зображено «зимово-різдвяну» атрибутику. Фотографії та розповіді надіслати на «поштою» на електронну адресу організаторів заходу Центру історії Вінниці.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Вінничанам пропонують згадати та розповісти про сімейні традиції зустрічі Нового року та світлинами, на яких зображено «зимово-різдвяну» атрибутику. Фотографії та розповіді надіслати на «поштою» на електронну адресу організаторів заходу Центру історії Вінниці.

Про це йдеться на сторінці центру у Facebook.

«Довгими листопадовими вечорами саме час дістати сімейні альбоми та згадати дитинство, тож запрошуємо вас долучитися до збору світлин та історій вінницької зими різних часів. Кожен ваш відгук буде збережено у фонді Музею Вінниці, а найяскравіші світлини та розповіді прикрасять святкову виставку «Вінницька зима: сім'я, розваги, місто», яка триватиме в час новорічно-різдвяних свят!», - йдеться в інформації.

Відбір «експонатів» буде у кількох номінаціях:

«Зимові розваги» - сніговики, санки, ковзанка і не тільки – все, що згадується; все, що втрапило у фотооб’єктив.

«Родинне свято» - розповіді про те як відзначали Новий рік та Різдво ваші батьки, бабусі, родичі; що готували, як прикрашали оселю, які фільми/програми переглядали усією сім’єю.

«Фото на згадку» - зимові світлини з головними героями Новорічних свят, та/або на тлі знакових міських споруд, головної міської ялинки, зимові пейзажі міста.

В центрі історії пропонують надсилти родинні історії та фотографії на електронну адресу [email protected] та/або публікувати у соцмережі Facebook за хештегом #вінницька_зима

Збір спогадів та світлин триває до 4 грудня, тож бажаючим варто поквапитися.

 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї